Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Worki na warzywa i owoce

Znalezionych produktów: 3
   Obejrzałeś ze 3 produktów


   Jesteśmy coraz bardziej świadomi naszego wpływu na otaczający nas świat. Wiemy bowiem, że to od nas zależy, jak bardzo środowisko będzie zanieczyszczone oraz jakie warunki będą miały zwierzęta i rośliny do życia. Pomimo, że wielu z nas zmieniło swoje codzienne nawyki, wciąż produkujemy bardzo dużo odpadów. Tę ilość możemy ograniczyć, stosując woreczki wielorazowe na warzywa. Mają niewielkie rozmiary, po złożeniu mieszczą się nawet w kieszeni. Wykonane są z biodegradowalnych materiałów, pochodzących z recyklingu. Mamy więc pewność, że dzięki nam zmniejszyła się ilość śmieci, a także że nie produkujemy ich więcej. Używamy worków na warzywa wielokrotnie.

   Woreczki na warzywa zero waste – rodzaje

   Woreczki ekologiczne na warzywa wykonuje się z różnych materiałów, są większe i mniejsze, z dodatkowymi uchwytami oraz zamknięciami. W ofercie naszego sklepu znajdziesz woreczki na warzywa i owoce wykonane z materiału rPET wolnego od BPA. Pozyskuje się go z recyklingu i jest on bezpieczny dla żywności. Tego typu torby posiadają dodatkowo klin i sznurkowy ściągacz, dzięki którym możemy zabezpieczyć zawartość przed przypadkowym wypadnięciem. Łatwiej jest też taką torbę nosić. Cechują się siatkową strukturą, są przezroczyste, dzięki czemu zarówno Ty, jak też sprzedawca może łatwo dostrzec, co jest w środku.

   Oferujemy również woreczki na warzywa zero waste wykonane z rPET, czyli plastikowych butelek po napojach, jednak mające nieprzezroczystą strukturę. Posiadają jedynie przezroczyste okienko, przez które zobaczymy ich zawartość. Bardzo dobrze sprawdzają się do przechowywania produktów sypkich w kuchni.

   Zmieniamy nawyki, używamy wielorazowych worków na warzywa

   Coraz więcej osób decyduje się na wielorazowe worki na warzywa, owoce oraz inne produkty. Jest to zgodne z koncepcją zero waste, czyli zakładającą maksymalne zmniejszenie ilości produkowanych odpadów. Jednorazowe plastikowe reklamówki zamieniamy na woreczki wielorazowe na warzywa. To już duży krok w kierunku dobrych zmian. Jeżeli każdy z nas będzie postępował w ten sposób, stworzymy lepsze warunki do życia sobie i przyszłym pokoleniom.

   Polecamy sprawdzić również ekologiczne torby na chleb i torebki silikonowe na żywność.

   pixel