Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Fjallraven

Znalezionych produktów: 550
Obejrzałeś ze 550 produktów
Fjallraven to marka o wieloletniej tradycji i doświadczeniu która narodziła się z miłości do natury i obcowania z nią codziennie. Szwedzka firma produkuje namioty, odzież, sprzęt, akcesoria turystyczne i podróżne, które są trwałe i funkcjonalne. Niewątpliwa popularność zdobyła dzięki niepozornie wyglądającemu plecakowi Kanken, który szybko zyskał miłośników na całym świecie.
  • O marce Fjallraven
  • Popularne kategorie Fjallraven
  • Popularne kolekcje Fjallraven

Fjallraven – szwedzka marka z ponad piećdziesięcioletnią historią

Szwedzka firma Fjallraven, specjalizująca się – od momentu swojego powstania, co nastąpiło już ponad pół wieku temu – w produkcji odzieży i artykułów o charakterze outdoorowym, znana jest z regularnego dostarczania Klientom również spoza Skandynawii artykułów najlepszej jakości. Wszystko to natomiast rozpoczęło się od wykonania przez zaledwie kilkunastoletniego Ake Nordina stelaża do plecaka, który okazał się swoistym kamieniem węgielnym, na którym powstało wielkie, kojarzone przez miłośników podróżowania w różnej formie, przedsiębiorstwo. Obecnie Fjallraven wyróżnia się na tle konkurencji dostarczaniem przede wszystkim atrakcyjnych pod względem wyglądu oraz wysoce funkcjonalnych plecaków, toreb na ramię i wielu innych produktów, które sprawdzą się w czasie podróży i outdoorowych przygód.

Flagowe produkty Fjallraven Kanken

Flagowymi produktami opisywanej szwedzkiej marki są plecaki Fjallraven Kanken, produkowane już od 1978 r. Zaletą korzystania z nich jest przede wszystkim fakt, iż korzystnie wpływają na zdrowie użytkowników, zapobiegając powstawaniu problemów z kręgosłupem. Poza produktami ze wspomnianej serii, w naszym sklepie internetowym Equip.pl można znaleźć wiele innych produktów, wykonanych najczęściej z odpornych na wodę materiałów. Różnorodność artykułów marki Fjallraven sprawia, że idealnie pasują do codziennego stylu, zarówno do eleganckich jak i sportowych stylizacji. Jednocześnie warto przy tym wspomnieć, że są one dostępne w atrakcyjnej cenie. Sprawdź m.in. Fjallraven Kanken Sling mała torba na ramię - ox red

Popularne kolekcje Fjallraven:

 

 

pixel