Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Pacsafe

Znalezionych produktów: 48
Obejrzałeś ze 48 produktówPacsafe - nie daj się okraść !

Pacsafe to marka założona przez Roba Schlippera i Magnusa McGlashana; dwóch Australijczyków, którzy o podróżach wiedzą niemal wszystko. Panowie większość życia spędzili podróżując po świecie w poszukiwaniu przygód. Odbyli trekking przez Azję, przejechali autostopem Europę i żeglowali na pełnym morzu. Przeżyli wiele pięknych chwil, poznawali nowe smaki z kuchni różnych stron świata, nowych ludzi i kultury, niejednokrotnie towarzyszył im dreszczyk emocji, mieli złamane serce z powodu skradzionego paszportu i musieli spać na swoich plecakach, aby je zabezpieczyć. Niektórzy myślą, że oszustwa i kradzieże, które mogą przytrafić się każdemu w podróży, to po prostu nieodzowna część przygody. Rob i Magnus sądzą jednak, że podróż powinna być przyjemna, bez stresu, strachu i lęku, że ktoś nas może okraść.

Ich własne doświadczenia z długoletnich podróży zaowocowały powołaniem do życia firmy Pacsafe w 1998 roku, której misją jest tworzenie produktów pomagających przeżywać lekką, łatwa i bezpieczną podróż. Produkty Pacsafe zapewnią spokój i zlikwidują stres związany z ryzykiem bycia okradzionym; podróże wakacyjne i biznesowe są przecież od tego aby kolekcjonować emocje i dobre wspomnienia.

Ciesz się podróżami, wiedząc, że Twój sprzęt jest bezpieczny, niezależnie do stylu

Pacsafe to marka, dla której spokój ducha klienta podczas podróży jest priorytetem. Jako pionierzy i liderzy technologii antykradzieżowej dla podróżujących, dostarczają inteligentne, innowacyjne rozwiązania, które zabezpieczają kosztowności w podróży, niezależnie od tego jaki jest ich styl. Pacsafe to szeroka, różnorodna gama funkcjonalnych produktów na każdą okazję.

Nie ważne czy wybierasz się na wymarzony urlop, codziennie przemierzasz miejską dżunglę, planujesz tułaczkę w górach z plecakiem czy też podróżujesz służbowo z drogim sprzętem elektronicznym Twoje bezpieczeństwo jest zawsze na pierwszym miejscu. Pacsafe oferuje Ci poczucie lekkości, na które do tej pory nie mogłeś sobie pozwolić myśląc nieustannie o zabezpieczeniu swojego dobytku. Utrata dokumentów lub pieniędzy, zwłaszcza w dalekiej podróży to dla każdego bardzo przykre doświadczenie, którego następstwa trudno sobie wyobrazić.

Z produktami Pacsafe nic takiego nam nie grozi, można po prostu skupić się na tym co piękne i przyjemne. Torby i plecaki miejskie Pacsafe chronią od kłopotów w miejskiej dżungli, w zatłoczonych środkach lokomocji nie musimy nerwowo sprawdzać ekspresów. Panie poczują się bezpiecznie z produktami pochodzącymi z linii dla kobiet, które łączą bezkompromisową ochronę bagażu ze stylem i modnym designem. Plecaki turystyczne, podróżne i trekkingowe Pacsafe z systemem antykradzieżowym wielokrotnie uratowały niejednego turystę z rożnych opresji. Kosztowny laptop lub sprzęt fotograficzny zabierany w podróż wymaga koncentracji i skupienia się na jego ochronie. Z produktami Pacsafe możesz podróżować ze spokojnym umysłem, wiedząc że Twój sprzęt jest naprawdę bezpieczny.

Antykradzieżowe technologie Pacsafe


Każdy z produktów Pacsafe wyposażony jest w różne opatentowane technologie ochrony, zabezpieczające przed kradzieżą plecak, torbę i inne rzeczy, jak również chroniące Twoje dane osobowe. Najogólniej rzecz biorąc zabezpieczenia Pacsafe można je podzielić na 4 kategorie:

  1. Mocowanie bagażu do nieruchomych, większych przedmiotów, do dowolnego puntu kotwiczenia (technologie Lock Down).
  2. Technologia wykorzystująca specjalne materiały do blokowania niechcianego skanowania naszych kart i dokumentów (technologia RFIDSAFE ™).
  3. Inteligentne zabezpieczenie zamków błyskawicznych (technologie Smart Zipper Security).
  4. Materiały odporne na przedarcie, przecięcie (technologie Cut Resistant).

Poza szeregiem precyzyjnie opracowanych i opatentowanych technologii antykradzieżowych Pacsafe oferuje również różne dodatki zwiększające bezpieczeństwo i chroniące przed złodziejami np. siatki na plecak albo kłódki bagażowe z systemem TSA.

 

Popularne kategorie Pacsafe:

 

Plecaki Pacsafe Torby Pacsafe Portfele Pacsafe Nerki Pacsafe
Saszetki Pacsafe Torby podróżne Pacsafe Akcesoria Pacsafe  

Popularne kolekcje Pacsfe:

 

Pacsafe Venturesafe Pacsafe Metrosafe Pacsafe Vibe  

 

pixel