Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Peak Design

Znalezionych produktów: 3
   Obejrzałeś ze 3 produktów   Początek Peak Design

   Peak Design to amerykańska marka, którą założył Peter Dering. W 2010 roku wyruszył w 4 miesięczną podróż dookoła świata, podczas której okazało się, że korzystanie z aparatu fotograficznego to prawdziwy koszmar. Po powrocie do San Francisco porzucił swoją dotychczasową pracę i zajął się projektowaniem pasa do aparatu. Nad swoim projektem spędził 10 miesięcy, aż wreszcie w 2011 zaczął sprzedawać pas Capture. Początkowo na Kickstarterze, czyli  anglojęzycznej crowdfundingowej stronie internetowej, na której przeprowadzane są zbiórki pieniędzy w celu sfinansowania różnorodnych projektów z wielu dziedzin życia. I tak powstał Peak Design, który obecnie zatrudnia setki osób.

   Dzisiaj marka Peak Design to ponad 100 innowacyjnych produktów wśród których znajdują się funkcjonalne i nowoczesne torbyplecaki miejskie, plecaki podróżne, plecaki fotograficzne czy szybko regulowane paski  i uchwyty do do aparatów fotograficznych.

   Filozofia projektowania


   Produkty Peak Design to prawdziwy kunszt i doskonałe rzemiosło. Nie od dziś wiadomo, że mniej znaczy więcej, a prostota tworzy elegancję i klasykę. Wszechstronność produktów Peak Design rozwiązuje codzienne problemy, akcesoria powstają z pasją , tworzone są z sercem przez ludzi zajmujących się profesjonalnie fotografią. Zachwycą każdego niebanalnym wzornictwem i autorskimi rozwiązaniami. Zgodnie z filozofią marki produkty funkcjonalne charakteryzują się nie tylko profesjonalnym użytkowaniem, ale mają również codzienne zastosowanie, z którego użytkownik czerpie radość i satysfakcję.

    

   pixel