Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Pacsafe torby

Znalezionych produktów: 26
   Obejrzałeś ze 26 produktów



   Pacsafe toby – zabezpieczenie przed kradzieżą w każdej sytuacji

   Torby Pacsafe to zarówno wygodne torby na ramię dostępne w różnych rozmiarach, a także większe antykradzieżowe torby miejskie, które są trafnym wyborem, gdy wyruszamy na zakupy, do pracy albo planujemy krótką weekendową podróż.

   Pacsafe torby na ramię – niezbędne drobiazgi zawsze blisko Ciebie

   Mniejsze lub większe torby na ramię Pacsafe posiadające technologie antykradzieżowe opatentowane przez producenta doskonale chronią nasze kosztowności i dokumenty. Ich minimalistyczny wygląd ukrywa funkcjonalne i przydatne rozwiązania zabezpieczające przed złodziejami. Mocne materiały z dodatkowym wzmocnieniem w postaci stalowej siatki, paski z metalową linką wewnątrz uniemożliwiają ich przecięcie, punkty mocowania do dużych nieruchomych przedmiotów i różne blokady zamków błyskawicznych. Ponadto wykorzystują materiał blokujący RFID, dzięki któremu Twoje dane osobowe są całkowicie bezpieczne. Torby na ramię Pacsafe to również bezpieczeństwo dla Twojego telefonu albo tabletu. Precyzyjnie zaprojektowane kieszenie, miękko wyściełane, wszystko po to aby elektronika nie uległa zadrapaniom i uszkodzeniom.Torby na ramię Pacsafe to rozwiązanie gwarantujące bezpieczeństwo i ochronę naszych przedmiotów w czasie podróży, na spacerze, wycieczce i codziennie gdy poruszamy się po mieście.

   Antykradzieżowe torby miejskie - ochrona przed kradzieżą w mieście

   Kradzież może przytrafić się każdemu z nas niekoniecznie w czasie podróży. Złodzieje wykorzystają każdy moment roztargnienia i naszej nieuwagi, aby zdobyć upatrzony łup. Torby miejskie Pacsafe pomieszczą to co niezbędne na co dzień: portfel, dokumenty, telefon, butelkę wody, tablet i niewielki notatnik. Pacsafe pomyślał również o bezpieczeństwie kobiet, które znajdą w ofercie bezpieczne torby na zakupy, torby miejskie i weekendowe, z którymi można wyjechać na krótki wypoczynek. Pacsafe antykradzieżowe torby miejskie to komfort i doskonała organizacja. Mnóstwo mniejszych i większych kieszonek, przegroda na laptopa, kieszeń na tablet, panel organizera na przybory biurowe, brelok do kluczy oraz regulowany pas i uchwyty.

   Antykradzieżowe torby Pacsafe są niezastąpione w ochronie Twoich rzeczy, dokumentów, kosztowności i sprzętu elektronicznego podczas codziennych obowiązków w mieście, a także na zatłoczonych lotniskach, ciasnych uliczkach i marketach z pamiątkami. Pacsafe torby miejskie, na ramię, to komfort i wygoda dla każdego.

   pixel