Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Pacsafe plecaki

Znalezionych produktów: 36
Obejrzałeś ze 36 produktówPacsafe plecaki – doskonałe na każdą okazję

Plecaki Pacsafe stworzone są na każdą okazję i łatwo dopasować je do indywidualnego stylu. Pacsafe to australijski producent, którego produkty znane są na całym świecie z technologii antykradzieżowych. Plecaki Pacsafe posiadają ogromną ilość opatentowanych rozwiązań antykradzieżowych, dzięki którym łatwo zabezpieczysz się przed złodziejami. Niepozornie wyglądające, w przyjemnej kolorystyce, doskonale chronią zawartość a także Twoje dane personalne.  

Najważniejsze technologie w plecakach miejskich i plecakach antykradzieżowych Pacsafe

Blokowanie do nieruchomych przedmiotów

Dzięki bezpiecznym paskom i metalowym linkom zabezpieczającym można przymocować bagaż do dowolnego poręcznego punktu kotwiczenia np. poręczy ławki w poczekalni, bagażowej półki w pociągu czy nogi stolika w kawiarni. Specjalne haki bezpieczeństwa w paskach Turn & Lock, klips zabezpieczający PopNLock lub linki blokujące, mocują torbę lub plecak bezpiecznie, a my w tym czasie spokojnie możemy się zrelaksować.

Technologia RFIDSAFE ™

Plecaki Pacsafe to doskonała ochrona Twoich danych osobowych. Dzięki wykorzystaniu specjalnych materiałów RFID blokujących niechciane skanowanie, masz pewność, że Twoje karty i dokumenty są bezpieczne. Zakres blokowania częstotliwości 10 MHz - 3 GHz.

Inteligentne zabezpieczanie zamków błyskawicznych

Nawet najmocniejszy plecak na świecie jest niczym, jeśli każdy może go łatwo otworzyć. Pacsafe gwarantuje kontrolę nad Twoim kosztownym sprzętem dzięki gamie technologii zabezpieczających suwaki. Prosta w użyciu blokada zamków Roobar Deluxe, odporny na rozerwanie ostrym narzędziem zamek ToughZip, możliwość spięcia na kłódkę uchwytów ekspresów plecaka to tylko niektóre z nich. Takie rozwiązania pozwolą jedynie Tobie kontrolować dostęp do plecaka i powstrzymają kieszonkowców.

Technologie chroniące przed przecięciem

Plecaki Pacsafe zapewnią spokój ducha w każdej podróży oraz w miejskiej dżungli dzięki specjalnym panelom z metalowej siatki eXomesh® znajdującej się między warstwami materiału. To lekkie zabezpieczenie chroni kosztowności i jest odporne na przecięcie ostrym narzędziem. W pasach ramiennych zastosowano zaś technologię Carrysafe®, czyli wzmocnienie stalowym drutem uniemożliwiające rozcięcie materiału.

Pacsafe plecaki miejskie i plecaki antykradzieżowe

Bezpieczeństwo musi iść w parze z funkcjonalnością i wygodą. Plecaki antykradzieżowe i plecaki miejskie Pacsafe są dowodem na to, że jedno nie wyklucza drugiego. Ich wygodny system nośny, wykonany z elastycznej pianki EVA, współgra z ruchami ciała, nie powoduje otarć i zapewnia komfort w czasie marszu, jazdy rowerem, podróży. Kompresja ładunku za pomocą bocznych pasów, pas piersiowy do lepszej stabilizacji bagażu, duża liczba kieszeni zewnętrznych i wewnętrznych pozwalających łatwo i szybko zapakować i zlokalizować szukany przedmiot, funkcja organizera, a także specjalne wyściełane komory na sprzęt elektroniczny to rozwiązania przemawiające za ogromną funkcjonalnością plecaków Pacsafe. Plecaki antykradzieżowe Pacsafe to idealny towarzysz, gdy udajesz się w podróż, ale również są niezastąpione w mieście - zabezpieczają bagaż, cenny sprzęt, dokumenty przed kradzieżą. Plecaki miejskie Pacsafe z rozwiązaniami przeciwkradzieżowymi doskonale odegrają swoją rolę w zatłoczonym autobusie, metrze, sklepie, na miejskim targowisku czy podczas muzycznego festiwalu.

pixel