Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

American Tourister

Znalezionych produktów: 295
Obejrzałeś ze 295 produktów

Od 1933 roku marka American Tourister produkuje walizki twarde i miękkie, torby podróżne, które są wytrzymałe, a jednocześnie lekkie. W ofercie marki dostępne są również plecaki szkolne, plecaki na laptopa, a także popularne worki, które można wykorzystać podczas codziennych aktywności.

  • Kilka słów o marce American Tourister

American Tourister zasłynął w latach 70. bardzo oryginalną reklamą. Przedstawiała ona goryla w klatce, który z niezwykłym zaangażowaniem testował walizkę owej marki. W tym czasie to odporność na zniszczenia była najistotniejszym aspektem, który miał zwracać uwagę potencjalnego klienta. Od reklamy, często wspominanej przez branżę minęło ponad 40 lat, a producent zyskał rozgłos i renomę, dzięki której reklama jest tylko formalnością. Spełniły się ambicje założyciela firmy - Sola Kofflera, marzącego o stworzeniu bagażu nie tylko nie dającego łatwo się zniszczyć, ale i przystępnego pod względem cenowym.

Wysoka jakość produktów i zadowolenie Klientów

Marka American Tourister z czasem zaczęła należeć do Samsonite, co w dodatkowym stopniu wpłynęło pozytywnie na jakość oferowanych przez nią produktów. Asortyment firmy jest bardzo szeroki, lecz to walizki i torby, od lat są ich największym powodem do dumy. Uważane są za najbardziej dopracowane i najbardziej gładkie walizki na świecie. Świadomi tego faktu, w naszej ofercie skupiliśmy się właśnie na tych produktach, dostarczając Państwu sprawdzony na całym świecie towar. Jeśli szukacie czegoś do samolotu, świetnie sprawdzi się walizka kabinowa Skyglinder czarna. A jeśli jednak wolicie podróżować z torbą, ale nie odpowiada wam konieczność ciągłego jej noszenia, naszą propozycją jest torba podróżna na kółkach Herolite. Z pewnością będą Państwo zadowoleni z produktów American Tourister, które posiadają pozytywne opinie i uznanie swoich posiadaczy.

 

pixel