Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Uchwyty do aparatów

Znalezionych produktów: 1
   Obejrzałeś ze 1 produktów


   Każdy miłośnik fotografii doskonale rozumie duży wpływ jakości sprzętu na efekty końcowe swojej pracy. Im wyższej jakości jest aparat, tym bardziej spektakularne zdjęcia. Na Twoje możliwości wpływ mają jednak również dodatkowe akcesoria, w tym uchwyty do aparatów fotograficznych. To dzięki nim możemy zrobić lepsze jakościowo zdjęcia, korzystając ze statywu. Są też takie uchwyty do aparatów, które spełniają inną funkcję, pozwalają na mocowanie sprzętu do spodni, plecaka lub torby. W naszym sklepie znajdziesz zarówno pierwszy, jak też drugi warianty uchwytu.

   Uchwyty do mocowania aparaty do statywu

   Są w postaci płytek, różnią się rozmiarami, ale też przeznaczeniem. Bardzo często uchwyty do aparatów fotograficznych są kompatybilne z konkretnymi modelami statywów, na co warto zwrócić uwagę przy ich wyborze. Płytki mocowane są w dwóch kierunkach, co przekłada się na większe możliwości wykorzystania statywu i aparatu. Nie bez znaczenia jest też materiał, z jakiego są wykonane płytki. Nierzadko jest to aluminium, na co wpływ ma jego niewielka waga, ale też ponadprzeciętna odporność na uszkodzenia i niekorzystny wpływ czynników zewnętrznych, jak np. woda. Uchwyty do aparatów fotograficznych są też w różnych kolorach, wśród których dominuje uniwersalny i pasujący do każdego statywu czarny.

   Wędrówka z aparatem zawsze pod ręką

   To szczególny rodzaj uchwytu do aparatów. Dedykowany jest przede wszystkim dla osób, fotografujących w plenerze i lubiących długie wędrówki. Uchwyty do aparatów fotograficznych przeznaczone są do mocowania do plecaka, torby lub spodni. Do ich produkcji wykorzystuje się lekkie, jednak bardzo solidne materiały, pozwalające uchwytom unieść nawet do 90 kg. Dzięki takiemu rozwiązaniu swój sprzęt masz zawsze pod ręką, możesz zrobić zdjęcie w dowolnym momencie bez konieczności sięgania do plecaka. Kiedy spacerujesz, aparat jest bezpiecznie przypięty, a Ty masz swobodę ruchu i wolne ręce. Lubisz mieć cały swój sprzęt pod ręką? Plecaki fotograficzne Ci to znacznie ułatwią i odpowiednio zabezpieczą. Zapraszamy!

   pixel