Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Jack Wolfskin plecaki szkolno-miejskie

Znalezionych produktów: 18
   Obejrzałeś ze 18 produktów   Jack Wolfskin plecaki szkolno-miejskie, codzienne

   Jack Wolfskin to producent, którego plecaki znane są z wszechstronnego zastosowania. Najbardziej uniwersalne z nich to te, których używamy na co dzień. Większość z nas ma swój ulubiony, z którym ciężko jest się rozstać i towarzyszy nam codziennie. Plecaki codzienne Jack Wolfskin nadają się do użytku w mieście, ale z powodzeniem można je zabierać na krótkie wycieczki. Wygodne, zróżnicowane stylistycznie, kolorystycznie i rozmiarowo pozwalają na codzienne przenoszenie i przewożenie osobistych szpargałów. W ofercie Jack Wolfskin znajdują się plecaki typowo miejskie, stylowe do szkoły oraz sportowe, wodoodporne, do miejskich wyzwań ekstremalnych.

   Plecaki codzienne Jack Wolfskin na elektronikę, przybory biurowe z funkcjonalnymi przegródkami

   Wybrane modele plecaków Jack Wolfskin o przeznaczeniu miejskim, codziennym mają za zadanie ułatwić nam dojazdy na uczelnię, do biura, czy służbowe spotkania. W nich właśnie znajdują się specjalnie zabezpieczone kieszenie na elektronikę, oddzielne przegrody na teczki i dokumenty A4, a także liczne małe kieszonki przegródki na drobiazgi. Wśród plecaków miejskich Jack Wolfskin znalazły się modele o różnych rozmiarach; większe pojemne do spakowania zapasowej kurtki, czy robienia zakupów, i mniejsze dla tych, którzy zabierają tylko niezbędne rzeczy. W kolekcji plecaków codziennych Jack wolfskin oferuje także plecaki sportowe, lekkie i uniwersalne, dla miłośników biegania czy jazdy na rowerze.

   Jack Wolfskin w trosce o dzieci

    

   Jack Wolfskin projektując plecaki codzienne pomyślał również o dzieciach. Plecaki szkolne i plecaki miejskie dla dzieci to odpowiedź marki na potrzeby uczniów i przedszkolaków. Piękny wygląd, różne kolory i wzory, a co najważniejsze troska o plecy dziecka, to cechy charakterystyczne plecaków Jack Wolfskin przeznaczonych dla dzieci w różnym wieku. Ponadto mają one wiele wbudowanych przegródek na przybory szkolne, odblaskowe elementy zwiększające widoczność użytkownika, a niektóre posiadają nawet linijkę w komplecie.

   pixel