Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Gregory walizki

Znalezionych produktów: 2
   Obejrzałeś ze 2 produktów   Walizki Gregory

   Seria bagaży podróżnych Divide Travel Gregory to walizki podróżnicze w trzech różnych stylach, z których każdy oferuje innowacyjne funkcje i konstrukcję, aby zapewnić wysoką jakość, wygodę oraz trwałość przypisaną marce Gregory. Wszystkie modele maja projekt tradycyjnej walizki, jednak dedykowane są podróżnikom poszukującym bardziej aktywnych rozwiązań.

   Podróżuj dookoła świata od Europy aż po Azję z twardymi walizkami Gregory. Są idealne na krótkie i długie wyjazdy służbowe, egzotyczne podróże ze znajomymi. Sztywne walizki Gregory to najlepsza ochrona dla wszystkich przedmiotów dzięki zewnętrznej powłoce z poliwęglanu. Wewnętrzna komora ActiveShield, odporna na wilgoć, brud i zapachy, pozwala oddzielić czyste ubrania od brudnych i zachować komfort podczas całej podróży.

   Miękkie walizki na kółkach Gregory sprawdzą się zarówno podczas wielodniowych, jak i codziennych podróży służbowych. Można do nich zabrać garnitur na biznesowe spotkanie, strój wieczorowy jak i zestaw sportowy. Tutaj podobnie jak w walizkach twardych Gregory zastosował oddzielną komorę Active Shield pozwalającą na oddzielenie brudnej odzieży sportowej od stroju wieczorowego. W zewnętrznych kieszeniach łatwego dostępu można przechowywać bilety i urządzenia elektroniczne.

   Tribute (dla kobiet) i Tetrad (dla mężczyzn) o pojemności 40 l to podróżne plecaki wielofunkcyjne Gregory, które mają schowek na laptopa, pokrowiec podróżny 3-w-1 (przeciwdeszczowy, antykradzieżowy i chroniący plecak w czasie odprawy bagażu na lotnisku), komorę Active Shield i regulowany system nośny zapewniający komfort na każdym terenie. Modele o większej pojemności posiadają odpinany, mały plecak dzienny, z którym można wyruszyć na zakupy albo eksplorować miasta i jego zabytki.

   pixel