Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Eastpak plecaki

Znalezionych produktów: 78
Obejrzałeś ze 78 produktówPlecaki Eastpak - szkolne, miejskie, podróżne

Plecak Eastpak to znacznie więcej niż tylko torba. Twój plecak - i sposób, w jaki go nosisz - świadczy o Tobie i Twoim unikalnym stylu. Właściwy plecak ma wszystkie funkcje, których potrzebujesz, aby wyjść i odkrywać świat, bez użycia rąk i mieć całkowitą pewność, że Twoje rzeczy są bezpiecznie przechowywane. Właśnie takie są plecaki Eastpak.

Plecaki do pracy, miejskie i szkolne Eastpak

Każdy z nas ma inny gust i potrzebuje plecaka, który będzie dopełnieniem stylu, a zarazem posiadającego funkcjonalne rozwiązania i łatwego w użyciu. Klasyczne plecaki miejskie Eastpak zostały przeprojektowane na wiele sposobów z wykorzystaniem kolorowych tkanin i klasycznego designu. Modele Padded Pak'r, Out Of Office, Padded Travell'r oraz Padded Zippl'r doskonale nadają się do szkoły i codziennego użytku. Mają minimalistyczny design, przednią kieszeń na drobiazgi z zamkiem błyskawicznym, a w niektórych modelach dodano również przegrodę na laptopa. Pojemna komora główna pozwoli spakować się na dzień pełen zajęć, albo zabrać asortyment na krótką wycieczkę. Miejskie plecaki Eastpak dają swobodę poruszania się, eksploracji, pracy i zabawy, dobrze zabezpieczając sprzęt, przy jednoczesnym komforcie i nie powodowaniu obciążeń. Na dojazdy do pracy świetnie nadają się modele: Floid, Tecum, Volker i Evanz. To eleganckie plecaki, zaprojektowane dla miejskich profesjonalistów, z wyścielanymi rękawami na elektronikę, z dużą ilością kieszeni do organizacji na każdy dzień.

Podróżne plecaki Eastpak - jeszcze więcej miejsca

Potrzebujesz dużo miejsca, ale nie chcesz się nadmiernie obciążać? Bez obaw - możesz zwiększyć objętość plecaka, zachowując jednocześnie wydajność i organizację znacznie mniejszej torby. Plecaki Eastpak Pinnacle, Provider, Ultimate i Tranzpack mają funkcjonalność, której potrzebujesz, aby uporządkować i chronić swoje niezbędne rzeczy, został zaprojektowany tak, aby były wyjątkowo wytrzymałe i wygodne w noszeniu.

 

pixel