Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Nordic Pocket Saw

Znalezionych produktów: 2
   Obejrzałeś ze 2 produktów

   Nordic Pocket Saw to szwedzka marka oferująca wysokiej jakości wydajne, lekkie i kompaktowe piły ręczne, które są idealne do prac na świeżym powietrzu i niezastąpione do lekkich prac ogrodowych, wokół domu.

   • O marce Nordic Pocket Saw

   Powstanie marki

   Firma Nordic Pocket Saw została założona w 2015 roku przez dwóch przyjaciół, którzy dostrzegli szansę w stworzeniu wysokiej jakości produktów do własnych przygód na świeżym powietrzu, a później dla tysięcy innych entuzjastów outdooru.

   Wszystko zaczęło się od ich przyjaciela, który wybrał się w podróż do dżungli amazońskiej. Udał się w jej najdalsze zakątki i podczas swojej podróży poznał tubylców z różnych plemion. W podróż zabrał ręczną piłę łańcuchową, którą kupił jako pamiątkę podczas jednej ze swoich wypraw. Postanowił podarować ją jednemu z przywódców plemienia, który tak bardzo docenił prezent, że powiedział, że jest to jeden z najbardziej użytecznych prezentów, jakie kiedykolwiek otrzymał.
    
   Później opowiedział tą historię przyjaciołom z dzieciństwa, oni zaś pomyśleli, że podobna piła może być przydatna podczas ich przygód na świeżym powietrzu. Szukając podobnych narzędzia zdali sobie sprawę, że nie można ich znaleźć ani w Szwecji, ani w Europie. Tak narodził się pomysł wyprodukowania pilarki ręcznej o wysokiej jakości.

   Dzisiaj Nordic Pocket Saw stała się międzynarodową marką, która prowadzi sprzedaż w ponad 25 krajach na 5 różnych kontynentach. Od samego początku jakość była cechą przewodnią przy opracowywaniu nowych produktów, ponieważ klienci powinni móc polegać na narzędziach podczas ich używania. Wytwarzanie produktów wysokiej jakości jest również kluczowym punktem wyjścia w ciągłej pracy marki nad byciem i stawaniem się bardziej zrównoważonym z każdym rokiem.

    

   pixel