Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Zip Top

Znalezionych produktów: 2
   Obejrzałeś ze 2 produktów

   Marka Zip Top dąży do zmniejszenia ilości odpadów z tworzyw sztucznych poprzez oferowanie łatwych w użyciu pojemników wielokrotnego użytku. Mówiąc najprościej, Zip Top ma misję - być lepszym dla Ciebie i lepszym dla planety!

   • O marce Zip Top

   Projekt pojemników wielorazowych Zip Top

   W 2017 roku to marzenie stało się rzeczywistością, kiedy Rebecca Finell, wprowadziła na rynek markę Zip Top. Stworzyła prosty, przemyślany projekt, który ułatwił ludziom rezygnację z używania jednorazowych opakowań z tworzyw sztucznych. Jej pojemniki Zip Top są wyjątkowe i niepowtarzalne, ponieważ stoją, pozostają otwarte i są zapinane na strunowy zamek! Tak oto powstał produkt zmieniający zasady gry, który pomoże milionom ludzi prowadzić bardziej ekologiczne życie!

   Opatentowany pojemnik wielorazowy Zip Top ma jednoczęściową konstrukcję, dzięki czemu jest niezwykle wytrzymały - można go stosować w kuchence mikrofalowej, zmywarce i zamrażarce. Konstrukcja Zip Top w 100% z platynowego silikonu nie zawiera BPA, plastiku, wypełniaczy ani innych szkodliwych chemikaliów. Przenosząc przechowywanie żywności na wyższy poziom, pojemniki Zip Top ułatwiają przejście do wielokrotnego użytku i życie w trendach Zero Waste.

   Przemyślane szczegóły zastosowane w projekcie zostały docenione na całym świecie — Zip Top zdobył już nagrodę International Design Excellence Award, Gold German Design Award, European Product Design Award oraz został wybrany przez redaktora Good Housekeeping na Międzynarodowym Salonie Home + Housewares Show 2019 .

   Czy pojemniki Zip Top są hermetyczne?

   Pojemniki Zip Top zamykają się inaczej niż tradycyjne plastikowe torebki zapinane na suwak, które mają małe, twarde, płaskie plastikowe suwaki. Pojemniki Zip Top mają duże, miękkie, zaokrąglone zamki, które się zginają. Z tego powodu z twoich pojemników może czasami wydostawać się niewielka ilość powietrza po ściśnięciu. Ponadto po zamknięciu, z powodu pociągnięcia szerokiego, zaokrąglonego otworu, czasami powietrze będzie chciało wniknąć z powrotem. Jeśli tak, niewielka ilość powietrza w Zip Top będzie zachowywać się jak powietrze uwięzione w typowym pojemniku z pokrywką.

   Czy pojemniki Zip Top są szczelne?

   Pojemniki Zip Top są przeznaczone do przechowywania płynów w pozycji pionowej w środowisku kuchennym. Na każdym pojemniku z tyłu, jest napisane: „trzymać płyny w pozycji pionowej” (co jest proste, ponieważ wszystkie pojemniki Zip Top stoją dzięki solidnej, płaskiej podstawie). Pojemniki Zip Top trzymane w pozycji pionowej są całkowicie szczelne. Nie są przeznaczone na przykład do napełniania wodą i trzymania do góry nogami lub do przewożenia płynów w podróży.

   Pojemniki Zip Top świetnie sprawdzają się w podróży na pozostałości obiadowe, kanapki, suche przekąski, warzywa, owoce, orzechy itp.

   Dlaczego Zip Top jest lepszy dla Twojego zdrowia?

   Tradycyjne plastikowe pojemniki są na bazie ropy naftowej i mogą zawierać szkodliwe chemikalia. Ponieważ pojemniki Zip Top są wykonane z silikonu platynowego, nie zawierają BPA, ołowiu, ftalanów i PVC. Są również hipoalergiczny.

   Dlaczego Zip Top jest lepszy dla środowiska?

   Pojemniki Zip Top są trwałe i mogą być używane tysiące razy, zastępując jednorazowe plastikowe torby, folie i pojemniki, co zmniejszy ilość odpadów.

   Czy pojemniki Zip Top nadają się do recyklingu?

   Tak, w określonych firmach zajmujących się recyklingiem silikonu. Wszystkie opakowania Zip Top nadają się do recyklingu.

   Gdzie powstają pojemniki Zip Top?

   Wszystkie pojemniki Zip Top (w tym silikon) i opakowania są dumnie wyprodukowane w Stanach Zjednoczonych.

   pixel