Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Lifeventure

Znalezionych produktów: 3
   Obejrzałeś ze 3 produktów

   Brytyjska marka Lifeventure od ponad 20 lat projektuje i wytwarza produkty, aby umożliwić podróżnym poznawanie nowych kultur, poszerzanie horyzontów i odkrywanie każdego zakątka każdego kontynentu w bezpieczeństwie i komforcie.

   • O marce Lifeventure

   Lifeventure - krótka historia powstania

    

   Mark Cobham - założyciel Lifeventure będąc młodym podróżnikiem, jakieś ćwierć wieku temu, nie lubił obciążania zbyt dużą ilością sprzętu. Potrzebował lekkości, funkcjonalności i wolności. Po powrocie do domu doświadczenie to było inspiracją, by uczynić podróżowanie lepszym przeżyciem dla innych. Lifeventure specjalizuje się w opracowywaniu lekkiego i funkcjonalnego sprzętu outdoorowego dla podróżników i odkrywców. Historia marki zaczęła się od wytrzymałych i lekkich portfeli podróżnych, które zapewniały poszukiwaczowi przygód bezpieczeństwo i wygodę w lekkiej, kompaktowej formie i bez wagi i formatu standardowych portfeli.

   Produkty marki są nie tylko funkcjonale, ale dają poczucie wolności i swobody, pozwalają przeżywać przygody i czerpać z nich radość lekko stąpając po ziemi, pozwalają chłonąć otaczający Cię świat inspiracji, gdziekolwiek jesteś.

   Lifeventure - poznaj niezbędne akcesoria podróżne do Twoich przygód

   Obecnie Lifeventure jest częścią 50-osobowego zespołu twórców produktów i prawdziwych ekspertów w dziedzinie podróży, dostarczających sprzęt ekspedycyjny specjalistycznym sprzedawcom w ponad 40 krajach na całym świecie. Jako zespół, który często odczuwa potrzebę rzucenia się w wir przygód, pracownicy firmy doskonale wiedzą, jak stworzyć zestaw odpowiedni do różnego rodzaju wyzwań.

   Produkty Lifeventure są projektowane i rozwijane w Wielkiej Brytanii przy użyciu najnowocześniejszych materiałów i technik. Każdy projekt został głęboko przemyślany, aby pomóc Ci przeżywać przygody życia w najlepszy z możliwych sposobów, bez względu na to, czy są duże, czy małe. Dzięki wyjątkowym produktom podróżniczym i outdoorowym możesz swobodnie i śmiało żyć.

   Kiedy masz ochotę na przygodę, Lifeventure ma wszystkie te małe akcesoria, które pomagają sprawnie działać w podróży. Wszystko, od kłódek po portfele, od mydeł po pojemniki termiczne, przenośną linkę do suszenia ubrań po uniwersalną wtyczkę do każdego zlewu kuchennego. Firma Lifeventure z siedzibą w Wielkiej Brytanii zapewnia najwyższą dbałość o szczegóły i jakość nawet najmniejszych przedmiotów.

   Asortyment akcesoriów podróżnych został teraz rozszerzony o zaprojektowane i opracowane przez Brytyjczyków torby, sprzęt do prania i produkty zabezpieczające. Zainspirowane pasją zespołu Lifeventure do podróży, te akcesoria są wykonane z najnowocześniejszych materiałów i innowacyjnej technologii, aby złagodzić obawy związane z podróżowaniem z kosztownościami. Zobacz świat i poczuj się bezpiecznie dzięki zróżnicowanej i niezawodnej gamie akcesoriów podróżnych Lifeventure dostępnych w sklepie Equip.pl.

   pixel