Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Pick & Pack

Znalezionych produktów: 21
   Obejrzałeś ze 21 produktów

   Torby, plecaki dla dzieci Pick & Pack dają radość i inspirują wyobraźnię! Stworzone z myślą o dzieciach, aby im, towarzyszyć jak ulubiona zabawka albo maskotka, po prostu być częścią ich życia, sukcesów i osiągnięć. Ale przede wszystkim produkty Pick&Pack są po to, by podkreślać wyjątkowość dzieci - bo każde z nich jest inne i niepowtarzalne❤!

   • O marce Pick & Pack

   Historia Pick & Pack

   Pick & Pack powstał w 2008 roku w Szwecji, Skandynawii. Tutaj z miłością i pasją powstała baza marki. W 2019 roku marka przeniosła się do Amsterdamu w Holandii. Właściciele, Thomas i Irmgard, poznali się w branży produkującej torebki i pracowali dla najbardziej znanych światowych marek. Uważają, że w życiu ważne jest poczucie humor i styl, i chcą, aby dzieci były zadowolone ze swoich produktów.

   Projekt marki - torby i plecaki dla dzieci w różnym wieku


   Pick & Pack został zaprojektowany z myślą o codziennych przygodach dzieci i jest idealny dla nowoczesnych rodziców, którzy stawiają na jakość i funkcjonalność z radosnym nastawieniem. Kolekcja charakteryzuje się  wesołymi kolorami, zabawnymi wzorami i jest dostępna również w małych rozmiarach, odpowiednich nawet dla najmłodszych.

   Cała zabawa zaczyna się w studiu projektowym, gdzie powstają kształty i wzory. Wszystko jest rysowane ręcznie, a następnie digitalizowane do produkcji. Produkty Pick & Pack wykonane są z niezwykłą dbałością o szczegóły, a wszystkie projekty są niepowtarzalne! Nie ma tu miejsca na kompromis w kwestii jakości dla dzieci i środowiska!

   Zrównoważony rozwój - odpowiedzialna produkcja Pick & Pack

   Zewnętrzna część wszystkich toreb Pick & Pack jest wykonana z poliestru z recyklingu i skóry wegańskiej. Poliester z recyklingu składa się w 100% z butelek na wodę pochodzących z recyklingu, zwanych RPET (Recycled Pet Bottles). W porównaniu ze zwykłymi tkaninami poliestrowymi materiał ten ma o 70% mniejsze zużycie energii, o 86% mniejsze zużycie wody i 75% mniejszy ślad węglowy. W torbach Pick & Pack niektóre detale wykonane są ze skóry wegańskiej. Do produkcji tego rodzaju skóry nie są używane żadne produkty pochodzenia zwierzęcego i ma to mniejszy wpływ na środowisko.

   TWOJA BUTELKA Z WODĄ OTRZYMUJE TERAZ NOWE ŻYCIE JAKO TWOJA ULUBIONA TORBA PICK & PACK!

   pixel