Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Scrunch

Znalezionych produktów: 20
   Obejrzałeś ze 20 produktów

   Scrunch to miękkie zabawki z wysokiej jakości silikonu, które są przyjemne w dotyku, elastyczne i bezpieczne dla dzieci. W razie jakichkolwiek uszkodzeń zabawki, na jej powierzchni nie powstaną ostre krawędzie, którymi maluch mógłby się skaleczyć.

   • O marce Scrunch

   Krótko o marce Scrunch

   Scrunch to dziecięce foremki, zabawki, które został zaprojektowany specjalnie, aby ułatwić podróżowanie i przechowywanie. Żegnajcie sztywne plastikowe wiaderka, piłki, których nie można zapakować do bagażu podręcznego, dyndające długie sieci rybackie i twarde plastikowe foremki do piasku! Dzięki produktom brytyjskiej marki Scrunch możesz sięgnąć po coś zupełnie nowego! Powitaj zwijane, zgniatane, składane, niesamowite produkty - zabawki do piasku i do wody, które zajmują niewiele miejsca.

   Zwiń je, złóż, zginaj – wrzuć do bagażu. Wielokrotnie nagradzane wiaderko Scrunch to oryginalne, nadające się do recyklingu, wielokrotnego użytku wiaderko na całe życie. Zabawki wykonane są w 100% z silikonu pochodzącego z piasku, są przyjazne dla środowiska, nadają się do recyklingu i ponownego użycia. Włóż je do kieszeni, wciśnij w róg walizki i szanuj  środowisko - i jak tu się nie zakochać w Scrunch!

   Silikon - cudowny materiał

   Silikon jest trwały, elastyczny, odporny na plamy, łatwy do czyszczenia i odporny na ekstremalne temperatury bez niszczenia.

   Wielokrotnego użytku i prawdziwie ekologiczny od początku do końca. Silikon poprawia działanie produktów, z których korzystamy na co dzień, a jednocześnie maksymalnie wykorzystuje nasze naturalne zasoby.

   Produkty silikonowe w rzeczywistości pochodzą z prostego piasku kwarcowego. Niesamowity przykład tego, co nasza planeta może nam dać przy odrobinie wiedzy. Silikon powstaje w wyniku szeregu reakcji chemicznych, z których wszystkie zaczynają się od zwykłego piasku. Piasek zawiera krzemionkę, która w procesach chemicznych przekształcana zostaje w użyteczny silikon, angażując tylko trzy inne pierwiastki – tlen, węgiel i wodór. Powtarzająca się natura silikonowych łańcuchów wyjaśnia różnorodność silikonu jako materiału, nadaje mu właściwości fizyczne i wytrzymałość metalu o większej elastyczności niż plastik.

   Zdumiewające jest to, że produkty uboczne tego ciągłego, samowystarczalnego procesu chemicznego są nieszkodliwe i w rzeczywistości przydatne dla środowiska.

   Silikon jest nie tylko przyjacielem naszej planety, ale także ważnym czynnikiem w ciągłych wysiłkach na rzecz bardziej zrównoważonego stylu życia. Niesamowicie trwałe produkty silikonowe mają imponującą, długą żywotność wielokrotnego użytku.

   Zabawki do piasku i wody Scrunch w sklepie Equip

   Marka Scrunch to fantastyczne zabawki dla dzieci, które zapewnią wspaniały sposób na spędzenie wolnego czasu i zabawę na plaży, w piaskownicy, w ogrodzie, w domu i na placu zabaw. Miękkie piłki, silikonowe dyski do rzucania i nie tylko.

   Niewielka konewka, którą dzieci mogą przenosić wodę na plaży do swoich budowli z piasku albo podlewać rośliny w ogrodzie, jest również składana i łatwa do spakowania.

   Składana, silikonowa konewka 2-w-1 do wody i do piasku, która po złożeniu zajmuje minimalną ilość miejsca. Do składanego wiaderka można również wybrać zestaw 4 silikonowych foremekłopatkę - dostępne w ofercie sklepu Equip.pl

   Sprawdź ofertę Scrunch w sklepie internetowym Equip.pl!

   pixel