Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

LEGO ® - plecaki i akcesoria

Znalezionych produktów: 52
Obejrzałeś ze 52 produktów
Lego to firma słynąca z produkcji zabawek na całym świecie. Oprócz popularnych klocków i zabawek dla dzieci w różnym wieku marka posiada bogatą ofertę plecaków szkolnych dla dzieci i młodzieży. Sprawdź plecaki LEGO w naszej ofercie!
 
 
 
  • O marce Lego

Historia marki Lego

Grupa LEGO została założona w 1932 roku w Danii przez Ole Kirka Kristiansena. Firma przeszła z ojca na syna i jest obecnie własnością Kjelda Kirka Kristiansena, wnuka założyciela.

Nazwa „LEGO” to skrót od dwóch duńskich słów „leg godt”, oznaczających „baw się dobrze”, natomiast po łacinie oznacza to m.in. „składam”. Od czasu powstania aż do dzisiaj firma przeszła długą drogę - od małego warsztatu stolarskiego do nowoczesnego, globalnego przedsiębiorstwa, które jest obecnie jednym z największych producentów zabawek na świecie.

Klocki LEGO to najważniejszy produkt marki, na przestrzeni wielu lat przeszły intensywny rozwój - ale fundamentem pozostaje tradycyjny klocek LEGO. Klocek o kształcie cegiełki w obecnym kształcie została wprowadzona na rynek w 1949 roku. Klocki – cegiełki składane razem za pomocą systemu wypustek i odpowiadających im gniazd, pozwalają na uzyskiwanie wielu możliwych kombinacji połączeń, sprawiają, że klocki są wyjątkowe i dają nieograniczone możliwości budowania. To tylko kwestia pobudzenia wyobraźni - i umożliwienia mnóstwa kreatywnych pomysłów poprzez zabawę.

W 1947 Lego zaczęło produkować zabawki z tworzywa sztucznego. Pierwszy rodzaj klocków wyprodukowany został w 1949 roku, a w kolejnych latach przedsiębiorstwo stopniowo poszerzało asortyment. Sposób łączenia klocków został opatentowany w 1958. Asortyment produkowanych zabawek wciąż się powiększa, obejmując produkty przeznaczone dla różnych grup wiekowych.

Oprócz kultowych klocków firma LEGO jest producentem odzieży, artykułów szkolnych i biurowych, plecaków dla dzieci i młodzieży, dekoracji do domu, akcesoriów do przechowywania, breloczków do kluczy i wielu innych oryginalnych produktów. 

Plecak LEGO - dla fanów marki i nie tylko

Dla swoich wiernych fanów marka przygotowała prawdziwy rarytas. Jeśli Ty i Twoje dziecko jesteście prawdziwymi entuzjastami LEGO, z pewnością pokochacie kolorowe i niepowtarzalne plecaki dla dzieci, nastolatków, a nawet dorosłych. Ergonomiczne plecaki Lego dla dziewczynek i chłopców doskonale przylegają do ciała, a regulowane pasy ramienne wygodnie leżą na ramionach, dzięki czemu można ich używać jako plecaki szkolne, ale równie dobrze sprawdzą się podczas jazdy rowerem. Większość plecaków szkolnych LEGO ma funkcję regulacji długości szelek oraz pas piersiowy. Znajdziesz również modele z miękko wyściełanym panelem tylnym i szerokimi paskami naramiennymi dla większego komfortu.

Plecaki szkolne LEGO - wygoda Twojego dziecka

Plecaki LEGO to modele dla dzieci w różnym wieku; dla dzieci uczęszczających do żłobka, potem do przedszkola i szkoły, aż po nastolatków. Niezależnie od wieku plecaki LEGO mają miękko wyściełany tylny panel i pas zapinany na mostku dla większej stabilizacji. Dzięki temu już od pierwszego plecaka Twojego dziecka możesz dbać o jego plecy i uczyć jak najlepiej zapinać torbę. Pamiętaj, że waga  spakowanego plecaka nie powinna przekraczać 15% wagi dziecka.

Plecaki LEGO w sklepie Equip

Spokojnie możesz zaufać jakości plecaków szkolnych dla dzieci i plecaków dla młodzieży LEGO. Wykonane z materiałów bez PCV, ftalanów i innych barwników azowych, produkowane zgodnie z europejskim rozporządzeniem REACH (REACH to rozporządzenie Unii Europejskiej, przyjęte w celu poprawy ochrony zdrowia ludzkiego i środowiska przed zagrożeniami, jakie mogą stwarzać chemikalia).

Plecaki LEGO dla chłopców i dziewcząt to funkcjonalne, bezpieczne produkty, z którymi dzieci będą doskonale wyposażone i gotowe na dzień pełen nowych zadań. Plecaki LEGO z odporną na brud i wodę powierzchnią, którą można łatwo wyczyścić wilgotną szmatką dostępne w wielu kolorach i wzorach.

 

pixel