Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

ECOlunchbox

Znalezionych produktów: 2
   Obejrzałeś ze 2 produktów

   ECOlunchbox to marka produkująca pudełka na posiłki przyjazne dla środowiska, portfela i planety. Nietoksyczne pojemniki, lunchboxy na żywność ze stali nierdzewnej, czy ręcznie robione torby bawełniane na lunch, to propozycje zero waste, dzięki którym Ziemia stanie się zielona i wolna od odpadów (głównie plastiku).

   • O marce ECO Lunchbox

   ECOlunchbox - firma z zielonym certyfikatem

   ECOlunchbox to marka z Kalifornii, której powstanie zainicjował prosty pomysł, że zmiana może rozpocząć, gdy nadchodzi pora na lunch. Założycielka Sandra Ann Harris - eko mama i ekolog - chciała zmienić sposób pakowania rodzinnych obiadów - wyeliminować plastik i zrobić to, co właściwe dla ich zdrowia, a także Matki Ziemi. W 2008 roku powstała firma ECOlunchbox, która oferuje pojemniki na żywność niezawierające plastiku, które są nietoksyczne oraz zdrowe dla ludzi i planety.

    

   Odpowiedzialna produkcja w ECOlunchbox

   Firma ECOlunchbox stara się działać jak najbardziej odpowiedzialnie z punktu widzenia środowiska i społeczeństwa. To firma z misją, która posiada certyfikat B Corp i California Green Business.

   Firmy posiadające Certyfikat B Corps (Certified B Corporations ™ - B Corps ™) realizując strategię zrównoważonego rozwoju, chcą być nie tylko najlepsze na świecie, ale przede wszystkim najlepsze dla świata, a biznes jest narzędziem do polepszania świata,. Firmy z certyfikatem B Corps równoważą cel i zysk.

   Certyfikowane firmy California Green Business przestrzegają wszelkich przepisów dotyczących ochrony środowiska. Uzyskanie certyfikatu to najlepszy sposób na pokazanie społeczności i klientom, że zależy Ci na zrównoważonym rozwoju. Pokazuje, że zobowiązujesz się do podjęcia działań na rzecz ochrony zasobów i zapobiegania zanieczyszczeniu zarówno w obiekcie, jak i w działalności. Oznacza to, że Twoja firma przestrzega przepisów środowiskowych w zakresie odpadów, energii, wody i jakości powietrza.

   Blue Water Bento - dlaczego warto wybrać produkty Blue Watr Bento?

   Odkąd w 2009 roku ECOlunchbox po raz pierwszy wprowadził na rynek swoją linię niezawierających plastiku, przyjaznych dla środowiska naczyń obiadowych, śniadaniówek, lunchboxów, jego misją jest pomaganie rodzinom w zmniejszaniu używania tworzyw sztucznych poprzez dostarczanie wysokiej jakości, niezawierających plastiku alternatywnych pojemników wielokrotnego użytku.

   W 2014 roku marka wprowadziła zestaw toreb na lunch i pojemnik Splash Box jako pierwsze elementy kolekcji Blue Water Bento ze stali nierdzewnej i silikonu, która jest przyjazna dla oceanu, szczelna i w 100% pozbawiona plastiku. W ciągu kolejnych lat kolekcja stalowych pudełek i lunchboxów do codziennego użytku stopniowo się powiększała. Torby Blue Water Bento Lunch Bags to zabawna seria ekologicznych toreb z drukiem sitowym, które idealnie pasują do pojemników ECOlunchbox.

   ECOlunchbox stalowy pojemniki bez plastiku - czy jest szczelny?

   Firma pracował nad wieloma prototypami trwałego pojemnika na jedzenie, który byłby szczelny, a jednocześnie nie zawierał plastiku. Wyzwanie polegało na opracowaniu konstrukcji uszczelki, która nie wypadnie, ale będzie można ją łatwo wyjąć do czyszczenia, tak aby żywność znajdująca się wokół uszczelki mogła zostać całkowicie usunięta w trakcie mycia, między jednym użyciem, a każdym kolejnym. Chodziło o pojemnik szczelny, a jednocześnie łatwy w czyszczeniu! Ostatecznie pokrywę wykonano z silikonu, który jest bezpieczny w kontakcie z żywnością i sprawia, że pojemniki są w 100% szczelne, nie zawierają plastiku, a ich dno jest z trwałej stali nierdzewnej. Pojemniki, lunchboxy kalifornijskiej marki ECOlunchbox są doskonałe na każdy dzień, na domowe posiłki, dla dorosłych i dla dzieci!

    

   pixel