Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Ledlenser

Znalezionych produktów: 8
   Obejrzałeś ze 8 produktów

   Światło słoneczne dociera do Ziemi w ponad osiem minut. Ledlenser tworzy światło o różnej intensywności, zawsze najwyższej jakości. Wystarczy, że przyciśniesz przycisk, nawet w najdalszym i najciemniejszym zakątku świata, a będziesz miał całkowitą jasność!

   • O marce Ledlenser
   • Popularne kategorie Ledlenser

   Jak firma Ledlenser na nowo odkryła latarkę?

   Choć niektórzy uważają, że Ledlenser jest najlepszym "producentem światła" na świecie, oni sami twierdzą, że są dopiero na początku swojej podróży. Zawsze jest pomysł, który jest lepszy niż dobry pomysł, który ktoś właśnie miał, a nawet najlepszą jakość można zawsze poprawić. Marka posiada już ponad 100 patentów na innowacyjne pomysły, ale to dopiero początek.

   Wiele rewolucyjnych produktów ujrzało światło dzienne w garażu. Tak było również w przypadku pierwszego produktu marki Ledlenser Kiedy Harald i Rainer Opolka założyli firmę Zweibrüder Optoelectronics w 1993 roku, tak naprawdę nie mieli nic więcej niż garaż, stary komputer Atari, zestaw narzędzi, podkładkę do rysowania i około 1000 marek kapitału początkowego. Mimo wielu trudności nie poddali się; nieprzespane noce, ciężka praca i marzenia o wielkim sukcesie podczas kilkugodzinnego snu sprawiły, że ich genialne pomysły zostały powołane do życia.

   Marzenie, które wkrótce miało się urzeczywistnić: dzisiaj dawna firma zaczynając swą drogę w garażu jest międzynarodowym producentem latarek i czołówek, niezrównanym w skali światowej. Zatrudniając ponad 1500 pracowników Ledlenser, dąży do tego, aby każdego dnia stawać się coraz lepszym na każdej płaszczyźnie swojego działania. Dlatego wciąż przybywa nowych produktów i akcesoriów na podstawie analizy już wypróbowanych i przetestowanych pomysłów, które coraz bardziej polegają na zrównoważonych źródłach energii. 

   Promienne wyniki


   Ledlenser najbardziej ceni i kieruje się entuzjazmem swoich klientów. Jakość produktów i usług powinny wywoływać zachwyt klientów. Najlepsze wyniki można osiągnąć tworząc w firmie przyjazną atmosferę, która wszystkich prowadzi do przodu.  Stawianie kolejnych wyzwań i wspieranie pracowników w ich rozwoju przez firmę, pozwala w pełni wykorzystać ich potencjał. Wszystkie działania firm są rzetelne i odpowiedzialne, zarówno dla ludzi jak i dla środowiska. Podczas produkcji przestrzegane są ekologiczne i zrównoważone praktyki. Długa żywotność baterii latarek Ledlenser i możliwość wymiany wadliwych części również pomagają chronić zasoby naturalne. 

   Technologie Ledlenser


   Od innowacyjnych obiektywów po przyszłościowe baterie - Ledlenser niestrudzenie pracuje nad dalszym rozwojem nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Dlatego posiada już ponad 100 patentów. Nie ma wątpliwości, że marka na tym nie poprzestanie i w przyszłości opracuje kolejne 100 nowych technologii.

   Latarki i czołówki Ledlenser w Equip.pl

    

   Sklep Equip.pl oferuje szeroki wybór niezawodnych i niezwykle wydajnych latarek niemieckiego producenta Ledlenser. W naszym sklepie dostępne są latarki ręczne i lampy czołowe dla profesjonalistów, sprawdzające się w codziennym życiu, podczas outdoorowych aktywności czy gama produktów sportowych. 

   Koleckcja Led lenser dla profesjonalistów, to oświetlenie wydajne, łatwe w obsłudze, które zawsze stanie na wysokości zadania, jak zaufany przyjaciel. Niezastąpione podczas taktycznych akcji policyjnych, akcji ratunkowych straży pożarnej czy w akcjach kryzysowych służb specjalnych, a także w wielu dziedzinach przemysłu. Kolekcja profesjonalnych latarek Ledlenser została stworzona przez profesjonalistów do profesjonalnego użytkowania.

   Kolejna propozycja dostępna w naszym sklepie to Ledlenser Life, czyli latarki do użytku codziennego. Z tego asortymentu chętnie korzystają miłośnicy różnego rodzaju hobby, jak również wychodzący z domu wieczorem na spacer właściciele czworonogów. Led lenser to oświetlenie, które znakomicie leży w dłoni albo na głowie, do tego stylowe i bardzo wygodne, starannie dopasowane do Twoich codziennych potrzeb. 

   Wśród propozycji oświetlenia Ledlenser nie zabrakło latarek i czołówek z kolekcji sportowej i outdoorowej. Ekstremalni sportowcy, którzy często uprawiają sport do późnej nocy, muszą czuć się bezpiecznie w ciemności. Niezastąpione będą wówczas modele Led lenser z oferty sportowej. Każdy biegacz, narciarz, czy cyklista znajdzie model, który idealnie pasuje do niego i do jego dyscypliny sportowej. Miłośnicy kempingu, biwakowania, myśliwi, osoby kochające trekking znajdą dla siebie w naszym sklepie zarówno modele ręczne, tradycyjne jak i lampy czołowe  z możliwością montażu do kasku. Czołówki i latarki Ledlenser są zasilane klasycznie, zwykłymi bateriami, a także poprzez akumulator. Oba rodzaje znajdą Państwo bogatej ofercie naszego sklepu.

   Popularne kategorie Ledlenser

    

   pixel