Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Food Huggers

Znalezionych produktów: 1
   Obejrzałeś ze 1 produktów   Początki Food Huggers

   Początki marki Food Huggers sięgają 2013 roku, kiedy firma wystartowała na Kickstarterze (platformie crowdfundingowej, czyli finansowanej przez społeczeństwo), gdzie udało jej się zebrać niebagatelną sumę 184 tys, dolarów od ponad 5000 ludzi. Inspiracją do powstania firmy stało się pyszne, świeże jedzenie i chęć pomagania ludziom w zmniejszeniu produkcji codziennych odpadów żywności i plastikowych opakowań. Food Huggers tworzy przedmioty, które ułatwiają zrównoważone praktyki w domu każdego z nas. Oferują rozwiązania, które są łatwe i przyjemne, a jednocześnie pozwalają żyć wygodnie i stylowo.

   Pomysłodawczynie, przyjaciółki i założycielki Food Huggers uważają, że najlepszy sposób na wdrażanie nawyków związanych ze zrównoważonym stylem życia, filozofią zero waste, stylem życia w zgodzie z natura i z samym sobą jest po prostu zabawa. Dlatego Food Huggers tworzą produkty, których używanie zmniejsza marnotrawstwo żywności, redukuje zużycie plastiku, które są dziecinnie łatwe i przyjemne w użyciu.

   Food Huggers – niech warzywa i owoce pozostaną świeże jak najdłużej

   Od czasu premiery Food Huggers w 2013 roku, produkty marki sprzedają się na całym świecie, od New Jersey po Nową Zelandię. Firma ma siedziby w Kanadzie, Hiszpanii, USA, Jamajce i Kenii. Pierwszy produkt marki Food Hugger – silikonowa nakładka, etui na owoce i warzywa, sprawia, że żywność zachowuje świeżość dłużej, pozostałości z obiadu, czy kolacji nie są marnowane, a Ty możesz zaoszczędzić pieniądze. Produkty Food Huggers mogą być używane wielokrotnie, zastępując tony plastikowych opakowań, toreb i folii, które bez Food Huggers po zakupie i jednorazowym użyciu trafiłyby najprawdopodobniej do śmieci.

   Food Huggers = Zero Waste

    

   Każdy kto uwielbia jedzenie, kto kocha jeść, nienawidzi gdy choćby mały kąsek się marnuje. Taka jest właśnie filozofia marki – ograniczenie marnotrawienia żywności, wody, energii, wszystkich złych nawyków, które zanieczyszczają naszą Planetę. Gnijąca żywność to źródło metanu, który jest jednym z najsilniejszych gazów cieplarnianych na Ziemi.

   Zero Waste to filozofia i sposób na zdrowsze i lepsze życie, które można zacząć od małych kroków i wprowadzania niewielkich zmian. Każdy nowy nawyk, pomaga nam zbliżyć się do czystszego środowiska i zrównoważonego świata. Dzięki małym, niezastąpionym i funkcjonalnym Food Huggers można zmniejszyć zużycie śmieci, jednocześnie oszczędzając żywność przed przedwczesnym zepsuciem. Warto zatem spróbować, to nic trudnego!

    

   pixel