Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Hydro Flask

Znalezionych produktów: 150
Obejrzałeś ze 150 produktów
Butelki, kubki i termosy Hydro Flask doskonale zastąpią jednorazowe opakowania, plastikowe kubki do kawy i butelki. Dokonaj zmiany w swoim życiu i ratuj Planetę z wytrzymałymi i funkcjonalnymi produktami Hydro Flask!
  • O marce Hydro Flask
  • Popularne kategorie Hydro Flask
  • Popularne kolekcje Hydro Flask

Hydro Flask – historia w skrócie

Marka Hydro Flask powstała w 2009 roku w Oregonie i jest wielokrotnie nagradzanym liderem w dziedzinie izolowanych produktów o wysokiej wydajności, od kubków do napojów, pojemników i termosów do żywności po praktyczne torby chłodzące z serii Unbound. Zainspirowana aktywnym, przyjemnym i radosnym życiem w podróży marka Hydro Flask stworzyła innowacyjna technologię TempShield™ stosowaną w każdym wytwarzanym produkcie. Podwójne ścianki, izolowane próżniowo, które utrzymują temperaturę napoju. Zabierz ze sobą lodowatą wodę rano, a TempShield™ jest gwarancją, że nadal będziesz mieć lód po południu. Gorączkowy poranek, w pośpiechu nie zdążyłeś wypić kawy? Nie ma problemu. Będzie ciepła dopóki jej nie wypijesz, a naczynie nie poparzy Cię, ani nie skondensuje się na nim woda. Izolacja termiczna nie jest jedyną rzeczą, jaką zapewnia TempShield ™. Dowiedz się więcej o innych zaletach TempShield ™. Marka Hydro Flask jest obecny w Europie od 2016 roku ze swoimi niezawodnymi produktami jak choćby kubki termiczne, butelki, butelkami termicznymi na wino, torbami i plecakami chłodzącymi czy lunchboxami.

Produkty Hydro Flask – nie ważne czy ciepłe, czy zimne, ważne jak długo

Wysokiej jakości produkty Hydro Flask łączą w sobie właściwości termosów oraz bidonów turystycznych. Gwarantują doskonałą izolację termiczną, są łatwe do przewiezienia i nie pochłaniają zapachów. Butelki Hydro Flask dedykowane są zarówno do przechowywania gorących napojów w zimie, jak i chłodnych latem. Korzystanie z Hydro Flask niesie za sobą również aspekt ekologiczny, gdyż ogranicza użytkowanie plastikowych butelek, a co za tym idzie generuje mniej śmieci. Dzięki podwójnym ściankom - technologii TempShield ™ butelki i kubki Hydro Flask izolują zawartość od warunków panujących na zewnątrz. Zimny napój pozostaje lodowate przez 24 godziny, a gorący do 6 godzin.

Hydro Flask – na każdą okazję

Niezależnie od tego, jaką przygodę planujesz produkty Hydro Flask będą Twoim wiernym towarzyszem. Zimą podczas narciarstwa biegowego, a gdy zrobi się wystarczająco ciepło podczas spotkań przy ognisku, od spotkań o poranku, po zachody słońca w parku, podczas dojazdów do pracy albo bliskich i dalekich podróży. Pracownicy firmy Hydro Flask poświęcają wiele czasu i zaangażowania w proces powstawania produktu, który będzie nie tylko funkcjonalny, ale sprawi, że życie będzie łatwiejsze, miłe i codziennie pełne satysfakcji.

W ten sposób powstaje projekt każdego produktu - zawsze najwyższej jakości, zawsze lepszy niż cokolwiek, z czego kiedykolwiek korzystali, nigdy byle jaki. Od oryginalnych butelek termicznych po wielokrotnie nagradzane miękkie „chłodziarki” - pokochasz każdy produkt Hydro Flask, dokładnie tak samo jak firma kocha je udoskonalać. Hydro Flask kieruje się zasadą, że w życiu nie chodzi tylko o zrobienie czegoś, zawsze chodzi o zrobienie czegoś niesamowitego i wyjątkowego.

Marka angażuje się w ochronę naszej planety, nie tylko poprzez produkcję przedmiotów wielokrotnego użytku. Dzięki charytatywnemu programowi „Parki dla wszystkich”, wspiera rozwój, utrzymanie i dostępność publicznych terenów zielonych, dzięki czemu ludzie na całym świecie mogą żyć zdrowiej, radośniej i aktywniej.

Popularne kolekcje Hydro Flask:

 

 

pixel