Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Stasher

Znalezionych produktów: 33
Obejrzałeś ze 33 produktówPowstanie marki Stasher

Założycielka i dyrektor generalny marki Stasher Kat Nouri zawsze poddawała w wątpliwość status quo, była buntowniczką, pionierką ruchu bez plastiku ostatniej dekady. Nieustannie szukała lepszych alternatyw dla plastikowych toreb i pojemników jednorazowego użytku. Wymyśliła hermetycznie zamykaną, silikonową torbę, do wielokrotnego użytku. Dzięki tym sprytnym woreczkom chciała zapobiegać produkcji i gromadzeniu się milionów ton odpadów opakowań jednorazowego użytku, których ilość nieustannie rośnie zanieczyszczając środowisko naturalne.

Z czasem torebki wielokrotnego użytku Stasher zostały opatentowane i były wielokrotnie uhonorowane różnymi nagrodami.

Torby Stasher – lepsze dla Ciebie, lepsze dla naszej Planety!

Opakowania Stasher są przyjazne i bezpieczne dla środowiska oraz niezwykle trwałe. Pięknie zaprojektowane, wielofunkcyjne torby Stasher oszczędzają pieniądze klientów i dają wszystkim poczucie pozytywnego wyboru, który przynosi korzyści nie tylko im samym, ale także przyszłym pokoleniom.

Radykalnie funkcjonalne torby Stasher nie tylko do przechowywania żywności

Niekończąca się przydatność i wielokrotność użycia – to nie jedyne zalety toreb Stasher. Są produkowane i dostępne w różnych kolorach i rozmiarach. Wykonane z nietoksycznego, bezzapachowego silikonu platynowego zwalniają Cię z używania pokrywek. Opatentowane zamykanie Pinch-Loc™ i kompaktowe rozmiary to wszystko czego potrzebujesz aby gotować, zamrażać, przechowywać, piec w piekarniku albo podgrzewać jedzenie w kuchence mikrofalowej. Jakby tego było mało możesz je zabrać w podróż, w prosty sposób organizując w nich swój ekwipunek i wybierz torebkę na kosmetyki Stasher. Jednak nie ograniczaj się do używania torebek Stasher tylko w domu, zabierz je do pracy, na uczelnię, spacer, siłownię albo piknik. Połącz przyjemne z pożytecznym! Po wykorzystaniu wystarczy, że włożysz worek Stasher do zmywarki, albo wypłuczesz ciepłą woda z płynem i gotowe. Używaj go ponownie i chroń naturę.

 

pixel