Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Ogon Designs

Znalezionych produktów: 76
Obejrzałeś ze 76 produktówÖgon Designs - twórca aluminiowych portfeli

Francuska firma Ögon Designs wynalazła koncepcję inteligentnego portfela w 2004 roku i od tego czasu wciąż wprowadza innowacyjne rozwiązania dzięki unikalnemu podejściu do tradycyjnego portfela. Pojawienie się Ögon na rynku artykułów skórzanych spowodowało mini-rewolucję. Będący pierwszym designerskim portfelem wykonanym z aluminium, model Stockholm wstrząsnął rynkiem. Jest kompaktowy, lekki, wszystko co znajduje się w jego niewielkim wnętrzu jest widoczne na pierwszy rzut oka.Portfel aluminiowy Stockholm szybko stała się bestsellerem i odniósł ogromny sukces. Jest to produkt stylowy i uniwersalny, idealnie nadający się zarówno dla kobiet i mężczyzn. Kompaktowe portfele Ögon Designs łatwo znaleźć w damskiej torebce i idealnie pasują do męskiej kieszeni.

 

Aluminium – materiał o wielu zaletach


Aluminium to materiał, który charakteryzuje się lekkością, wytrzymałością, jest odporny na rdzę i w 100% nadaje się do recyklingu. Wykorzystanie tego materiału w wyrobach skórzanych to prawdziwa innowacja. Jako firma dbająca o środowisko, Ögon Designs produkuje jak najwięcej lokalnie i zakazuje stosowania szkodliwych materiałów chemicznych, takich jak ołów i nikiel itp. Aby zapewnić doskonałą jakość swoim klientom, od 2015 r. produkty Ögon są wytwarzane we Francji i powstają w zakładach w Normandii.

Piękny projekt i ochrona RFID


Każdy produkt Ögon, ze względu na aluminiową osłonę, działa jak mała klatka Faradaya. Zatrzymuje fale magnetyczne i chroni karty przed rozmagnesowaniem. Wszystkie modele Ögon posiadają certyfikat „RFID Safe”, ponieważ blokując fale radiowe, zapobiegają nieautoryzowanemu skanowaniu kart, dostępowi do danych osobowych. Opracowując ten system bezpieczeństwa ponad 10 lat temu, Ögon jest prawdziwym pionierem w tej technologii. Wszystkie modele Ögon chronią Twoje karty kredytowe przed hakerami.

 

pixel