Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Boc'n'Roll

Znalezionych produktów: 1
   Obejrzałeś ze 1 produktów   Roll’eat– zadbajmy o środowisko!

   Roll’eat to produkt hiszpańskiej marki należącej do Marcadiferencia S.L. z siedzibą w Barcelonie. Jej historia sięga 2006 roku, a pierwszą linią stworzonych przez nią produktów był Roll’eat – opakowanie żywności, które dba o Ciebie i środowisko. Od samego początku firma dąży do zredukowania materiałów, które mają niekorzystny wpływ na środowisko, takich jak folia aluminiowa, torby i pudełka plastikowe, które są wyrzucane natychmiast po jednorazowym użyciu. Marcadifrencia tworzy odpowiedzialne produkty z uwzględnieniem środowiska. Wprowadza zrównoważone rozwiązania projektowe dla ludzi zaangażowanych w życie na naszej planecie.

   „Reuse and Reenjoy”


   Zgodnie z mottem: „Reuse and reenjoy”, czyli ciesz się z ponownego użytku, produkty Marcadiferencia S.L. to połączenie doskonałej funkcjonalności, nowoczesnego wyglądu i oryginalności. Produkty tej marki są kreatywną alternatywą dla jednorazowych opakowań. Pomogą w mądrej konsumpcji, oszczędzaniu, jednocześnie dbając o zdrowie i środowisko.

   Ekologiczne opakowania na Twoje kanapki, przekąski i obiad


   Opakowanie na kanapkę Boc'n'Roll, które nadaje się do ponownego użycia. Dzięki niemu na zawsze możesz pożegnać się z jednorazowymi opakowaniami i cieszyć się kanapkami w podróży, w pracy, podczas spaceru. Boc'n'Roll łatwo zapiąć i dostosować do różnych kształtów i rozmiarów żywności. Jest wygodny, kompaktowy, można go prać w pralce, użyć jako serwety gdy jemy poza domem. Po prostu cieszyć się używając go ponownie ciągle od nowa!

   Torba na lunch i podkładka lunch bag to 2 w 1. Elastyczna, składana i kompaktowa torba na lunch rozpina się i staje się podkładką, można jeść swobodnie w dowolnym miejscu i czasie. Wygodna w noszeniu, odporna na plamy i bardzo łatwa do czyszczenia z wewnętrzną kieszenią na dodatkowe miejsce do przechowywania przyborów kuchennych.

   Torba na smaczne i zdrowe przekąski snack bag. Idealnie dopasowuje się do kanapki lub przekąski. Jest wielokrotnego użytku, łatwa do czyszczenia i wystarczająco lekka, aby zabrać ją wszędzie ze sobą. Jedz to co lubisz zawsze i wszędzie

   Popularne kategorie Boc'n'Roll:

   Test Test Test Test

    

   pixel