Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Arcade

Znalezionych produktów: 26
Obejrzałeś ze 26 produktów

Arcade to pasy odzieżowe dla mężczyzn i kobiet zaprojektowane do dynamicznego życia w ruchu.

  • O marce Arcade

Wygodne zawsze i wszędzie paski Arcade

Arcade to pasy do odzieży, dzięki którym świat zmieni sposób myślenia na ich temat. Stworzone od podstaw tak, aby były wydajne, funkcjonalne i jednocześnie wygodne, zupełnie inne od sztywnych pasów np. tych wykonanych ze skóry. Arcade to pasy do jazdy na łyżwach, pieszych wędrówek, spodni narciarskich i hybrydowych spodenkach o lepszym , jeszcze doskonalszym designie, wykonane z wytrzymałych materiałów.

Najwyższa jakość użytych materiałów do produkcji pasków Arcade

Świetne produkty zaczynają się od świetnych materiałów. Powstają z najlżejszych, najtrwalszych dostępnych włókien, wybranych pod kątem wydajności. Są po prostu długowieczne, nie do zużycia!

Połączenie przędzy o wytrzymałości przemysłowej z naturalną gumą tworzy pasy, które wyróżniają się zarówno komfortem, jak i krojem. Każdy produkowany przez Arcade produkt gwarantuje, że utrzymasz spodnie dokładnie tam, gdzie chcesz.

Klamra Arcade Capture została zaprojektowana tak, aby nadążać za Tobą, nie wchodząc Ci w drogę. Wykonana z termoplastycznego materiału, który ma wytrzymałość metalu i lekkość drewna. Skonstruowana z myślą o długim, pełnym przygód życiu.

W ofercie znajdziesz modele z różnych serii: 

- Adventure Arcade

Capture Arcade

Futureweave Arcade

 

 

pixel