Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Cabeau

Znalezionych produktów: 24
Obejrzałeś ze 24 produktów


Niezbędnik każdej podróży - Cabeau

Wyruszasz w długą podróż, lecz zważywszy na wcześniejsze doświadczenia pragniesz, by była możliwie wygodna. Nasz sklep internetowy wychodzi z propozycją poduszek podróżnych Cabeau, które pozwolą komfortowo przetrwać wielogodzinny lot samolotem, pociągiem, autokarem czy samochodem. Wygoda w podróży to podstawa. Trudno spędzić kilka godzin w tej samej pozycji. Można nabawić się bólu kręgu szyjnego, który przysłoni uroki wymarzonego odpoczynku. Długotrwałe siedzenie w pozycji z pochyloną głową w podróży może pogłębiać ból kręgosłupa.
Na szczęście poduszki podróżne Cabeau, działają także relaksująco. Takiej sytuacji możesz zapobiec nabywając poduszkę podróżną Evolution. Dzięki niej usztywnisz kręgi szyjne, co zapobiegnie przekrzywianiu głowy, zamortyzuje wstrząsy i pozwoli ci zasnąć podczas nużącego lotu. Nasza oferta zagwarantuje koniec kłopotów z niewygodą w podróży! Dzięki kreatywności projektantów, poduszki podróżne Cabeau sprawią, że każda podróż będzie szła jak z płatka, przy dodatkowej gwarancji bezpieczeństwa. Wszystko za sprawą odpowiedniego podtrzymania głowy w wygodnej pozycji, za które odpowiada termoplastyczna pianka, odciążająca mięśnie i utrzymująca kręgosłup w odpowiednim ułożeniu. 

Poduszka Cabeau na prezent?

Poduszka podróżna Cabeau Evolution to także doskonała podpowiedź na prezent okolicznościowy. Zachwyci się nim mąż, tata, dziadek, ale też kobiety - mama czy babcia. Wszyscy Ci, którzy cenią sobie odpowiedzialność oraz dbają o swoje zdrowie. Dzięki idealnej sprężystości oraz miękkości można je skompresować do ¼ wielkości i schować do praktycznego woreczka zajmującego niewiele miejsca. I bez problemu zmieścisz ją do walizki czy plecaka turystycznego. W wygodnym zdejmowanym pokrowcu znajduje się kieszonka na odtwarzacz MP3 lub telefon. Dodatkowo w zestawie są zatyczki do uszu dzięki którym odizolujesz się całkowicie od niewygodnego współpasażera.
Sprawdź też inne akcesoria turystyczne w naszej ofercie: śpiworymaty i hamaki i wiele innych!

 

pixel