Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

LittleLife

Znalezionych produktów: 10
   Obejrzałeś ze 10 produktów   LittleLife - zacznij życie od małych przygód!

    

   Rodzicielstwo to prawdziwa rewolucja w życiu każdego człowieka. Gdy na świecie pojawiają się dzieci zmienia się wszystko. Tak było również w przypadku odnoszącej liczne sukcesy pracowników firmy Lifeventure. Jej członkowie zaczęli mieć rodziny w tym samym czasie, co skłoniło ich do zastanowienia się w jaki sposób mogą wykorzystać całą swoją pasję i wiedzę w opracowywaniu produktów, które pozwoliłyby każdemu odkrywać świat od najwcześniejszych dni z dziećmi.

   Choć byli świeżo upieczonymi rodzicami, nadal chcieli przeżywać przygody, podróżować i poznawać tajemnice świata. Tak narodziła się brytyjska firma LittleLife zajmująca się produkcją artykułów rekreacyjnych i turystycznych na rodzinne wyprawy. Jej pracownicy są głęboko przekonani, że bez względu na to czy świeci słońce, czy pada deszcz, wspólnie spędzony z dziećmi czas na świeżym powietrzu jest kluczem do dobrego zdrowia i szczęścia dzieci i ich rodziców.

   O LittleLife


   Wspólne korzystanie z życia od najwcześniejszych dni poprawia samopoczucie każdego. Wszystkie wielokrotnie nagradzane produkty LittleLife zostały zaprojektowane przez doświadczony zespół ekspertów. Dzięki 25 letniemu doświadczeniu w branży outdoorowej marka dba o każdy najdrobniejszy szczegół, aby jej produkty były niezawodne, praktyczne i bezpieczne dla dzieci i rodziców oraz atrakcyjne dla najmłodszych.

   Produkty LittleLife powstają przy przy użyciu najnowocześniejszych materiałów i technik poczynając od początkowej fazy projektowania. W kolejnym etapie pracownicy firmy osobiście je testują zgodnie ze standardami brytyjskimi i europejskimi. Każdy nowo powstający projekt jest zawsze głęboko przemyślany, aby pomóc Ci cieszyć się najlepszymi życiowymi przygodami, bez względu na to, czy są duże czy małe, czy świeci słońce, czy pada deszcz!

    

   pixel