Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Roncato

Znalezionych produktów: 5
   Obejrzałeś ze 5 produktów

   Roncato to włoska firma, która jest jednym ze światowych liderów i jedną z najbardziej cenionych marek w branży bagażu podróżnego i biznesowego na świecie.

   • O marce Roncato

   Krótko o powstaniu marki Roncato®

   Roncato® to włoska rodzinna firma z branży "Podróże i biznes", która powstała w latach czterdziestych XX wieku. W latach siedemdziesiątych Roncato uruchomiło pierwszą w Europie linię montażową, pozycjonując firmę jako wiodącego wówczas światowego producenta aktówek.

   W latach 80. produkcja stale rosła, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu i ciągłym badaniom nad innowacyjnymi produktami spełniającymi wymagania podróżnych, firma zaoferowała nowe produkty, takie jak nylonowo-poliestrowe walizki i torby podróżne, zdobywając tym samym nowe segmenty rynku. W następnych dwudziestu latach wzrost produkcji walizek i aktówek z włókien syntetycznych sprzyjał znacznemu rozwojowi firmy, pozwalając jej osiągnąć obecną pozycję lidera w branży.

   W latach 90. innowacyjne pomysły Giovanniego Roncato umożliwiły firmie wykonanie kolejnego ważnego kroku w produkcji we Włoszech tak zwanych „walizek z twardą skorupą” z formowanego wtryskowo polipropylenu, dzięki czemu Valigeria Roncato stała się głównym producentem we Włoszech i zagranicą.

   Kolejne lata w historii marki to ciągła praca nad jeszcze lepszymi produktami, aby sprostać wymaganiom najbardziej wymagających klientów. Marka RV RONCATO nieustannie się rozwija, oferując nowe kolekcje twardych walizek z polipropylenu, miękkich przedmiotów bagażowych, biurowych walizek użytkowych, plecaków i toreb codziennych, biznesowych i drobnej galanterii skórzanej. Marka RV RONCATO nieustannie inwestuje w badania i opracowywanie nowych produktów, aby sprostać wymaganiom rynku.

   Roncato® certyfikowane produkty najwyższej jakości

   Teraz, podobnie jak w przeszłości, rodzina Roncato szczególnie koncentruje się na wysokiej jakości swoich produktów, czego dowodem jest uzyskanie certyfikatu ISO 9001, produkcja „Made in Italy”, stosowanie technologii nowej generacji oraz ścisłe kontrole w firmie. Charakterystyczne cechy wartości dodanej rodziny Roncato i marki RV Roncato obejmują pasję i wiedzę (know-how) przekazywaną z pokolenia na pokolenie, dążenie do tworzenia oryginalnych produktów oraz coraz większą koncentrację na środowisku i relacjach z klientami. Rodzinna marka Roncato wierzy, że badania i rozwój, jakość i styl produktów, świadomość ekologiczna i środowiskowa oraz wysoko wyspecjalizowany personel są niezbędne, aby zaistnieć na rynku i w pełni zaspokoić wszystkie potrzeby konsumentów.

   Roncato to afirmacja włoskiej mody i wzornictwa na całym świecie, pasja do rzemieślniczych szczegółów, doskonałość w produkcji i ciągłe badania nad innowacjami to główne wartości marki całkowicie oddanej najwyższej jakości produktów MADE IN ITALY. Jakość to dla pracowników Roncato nie tylko wartość, ale także sposób działania całej firmy, o czym świadczą zdobyte przez lata nagrody i patenty, które czynią  jej produkty wyjątkowymi.

   RV RONCATO projektuje, produkuje i sprzedaje szeroką gamę produktów do podróży i codziennego użytku, aby spełnić wymagania wszystkich konsumentów poszukujących produktu oferującego innowacje, funkcjonalność, wygodę i design. Wśród jej produktów znajdą Państwo wysokiej jakości walizki, torby podróżne, torby i teczki na laptopa, plecaki biznesowe i codzienne oraz drobną galanterię skórzaną.

   Plecaki biznesowe, na laptopa, miejskie, codzienne w ofercie RONCATO®

   Bogata oferta marki Roncato w zakresie plecaków stale się poszerza. Plecaki biznesowe z wyściełaną kieszenią na laptopa, plecaki podróżne / podręczne jako uzupełnienie bagażu podróżnego, plecaki miejskie do codziennego użytku. Każdy z modeli jest funkcjonalny, uniwersalny, a jednocześnie wygodny i lekki.

   Teczki biznesowe, biznesowe torby podróżne, torby na laptopa w ofercie RONCATO®

   Oferta marki Roncato w tym zakresie jest szeroka i ciągle uaktualniana. Jeśli potrzebujesz klasycznej teczki biznesowej, to z łatwością znajdziesz ją w ofercie marki Roncato. Wysokiej jakości produkty, które są klasyczne, a jednocześnie odpowiadają najnowszym modowym trendom. Torby i plecaki spełniają funkcje nie tylko biznesowe, ale również zaspokajają codzienne potrzeby, aby swobodnie dojeżdżać do biura czy na konferencje.

    

   pixel