Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Szczotki do czyszczenia słomek i butelek

Znalezionych produktów: 2
   Obejrzałeś ze 2 produktów

   Szczotki do mycia słomek, rurek termosów i butelek pozwolą utrzymać czystość i higienę na najlepszym poziomie. Dostępne w różnych rozmiarach, aby łatwiej dopasować do otworu butelki czy kubka termicznego.

   • O szczotkach do słomek i butelek

   Szczotki do mycia /czyszczenia słomek i butelek

   Szczotka do czyszczenia słomek, rurek, butelek, słoików idealnie domyje trudno dostępne wnętrze naczynia, wnętrze słomek i rurek, będących elementami kubków termicznych, termosów, bidonów i butelek wielorazowych. Szczotki do czyszczenia słomek mają sizalowe włosie, a ich rączka / uchwyt wykonana jest z trwałego drutu ze stali nierdzewnej. Taki rodzaj włosia i miękka bawełniana końcówka szczoteczki do słomek lub szczotki do butelek, zapobiega zarysowaniom delikatnych powierzchni.

   Sizal otrzymywany jest z agawy i całkowicie naturalnego, wegańskiego surowca, zaś drut ze stali nierdzewnej jest mocny, a jednocześnie giętki. Szczotki do słomek i butelek można zginać bez wysiłku i nadać kształt, aby dotrzeć do najdalszych krawędzi i trudno dostępnych miejsc naczyń szklanych, rurek albo słomek.

   Szczotki do butelek i słomek w zestawach lub pojedynczo

   W sklepie Equip oferujemy szczotki pojedyncze lub w zestawie. Małe szczotki pozwalają usunąć brud z rurek lub słomek wielorazowego użytku, polecamy je do mycia słomek bambusowych i stalowych. Zestaw szczotek do mycia butelek to 4 szczotki nadające się do naczyń o różnej średnicy otworu wlotowego. Szczotki są przyjazne dla środowiska, mają miękką końcówkę, aby nie powodować zadrapań. Niby rzecz banalna, a jednak zadrapania mogą być pożywką dla bakterii i spowodować, że butelka do picia z czasem staje się bezużyteczna.

   Marka Bambaw proponuje szczotki do czyszczenia szklanych naczyń i słomek - to najwyższa jakość, nie zawierają plastiku, więc nie przyczyniają się do generowania odpadów. Posiadacze praktycznych szczotek do mycia słomek i butelek już nie muszą się martwić o gromadzące się w zakamarkach bakterie, wystarczy każdorazowo użyć tego pomysłowego gadżetu i gotowe!

   Ten praktyczny sprzęt oferuje również australijski Hydro Flask; zestaw 2 szczotek z nylonowym włosiem zadba o czystość pokrywek i rurek od kubków i butelek termicznych.

   Uniwersalna szczotka do mycia kubków termicznych i butelek wielorazowych 

    

   Korzystając z wielorazowych, ekologicznych kubków i butelek chcielibyśmy aby służyły nam możliwie jak najdłużej. Ważna jest zatem prawidłowa higiena, polegająca na regularnym myciu naczyń po każdym użyciu. Producenci Swell oraz Hydro Flask, w których ofercie znajdziemy kubki i butelki wielorazowe dostarczają klientom dodatkowe akcesoria - uniwersalną szczotkę do mycia kubków izolowanych i butelek wielokrotnego użytku, a także zestaw szczotek do czyszczenia rurek i pokrywek

   pixel