Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Pokrowce na laptop

Znalezionych produktów: 19
   Obejrzałeś ze 19 produktów


   Jeżeli często korzystasz ze swojego laptopa w plenerze, jest Twoim mobilnym narzędziem pracy, potrzebujesz go na uczelni podczas zajęć lub po prostu korzystasz z niego zarówno w biurze, jak też w domu, to powinieneś pomyśleć o jego solidnym zabezpieczeniu podczas transportu. Pokrowce na laptop pozwolą Ci go bezpiecznie przenosić bez ryzyka uszkodzenia, nawet na skutek uderzenia czy upadku. Ważne jest jednak to, aby etui na laptop było dopasowane do wielkości, a niekiedy też modelu sprzętu. Możesz potrzebować dodatkowych kieszeni czy przegród na akcesoria lub swoje rzeczy osobiste, co też powinno się uwzględnić przy wyborze właściwego modelu.

   Funkcjonalność etui na laptop

   To podstawowy czynnik, który powinieneś wziąć pod uwagę przy zakupie etui na laptop. Sprawdź, z jakiego materiału jest wykonane. Istnieje kilka możliwości. Klasyczne pokrowce na laptop są z nylonu, materiału o niewielkiej sztywności, a większej elastyczności. Takie modele to dobry wybór, jeżeli zależy Ci na lekkim etui na laptop i jednocześnie nie potrzebujesz szczególnej ochrony dla swojego sprzętu. Transportujesz go samochodem lub korzystasz poza domem, tylko sporadycznie. Takie pokrowce są odporne na wilgoć, a więc Twój laptop się nie zamoczy podczas deszczu. Alternatywą są pokrowce na macbook i laptopy z poliuretanu, materiału sztywnego, wyjątkowo odpornego na uderzenia. Cechują się skuteczną ochroną sprzętu, nawet w ekstremalnych warunkach. Etui na macbook i laptop mogą mieć dodatkowe kieszenie i przegrody, np. na notes, telefon i portfel. Niektóre też wyposażone są w regulowane paski na ramię z dodatkową miękką nakładką dla komfortu noszenia.

   Design nie mniej ważny

   Pokrowce na laptop są tymi gadżetami, które - podobnie jak torba czy plecak - stanowią element stylizacji. Dlatego też dużą wagę przywiązujemy do ich wzorów i kolorów. Najbardziej klasyczne oraz uniwersalne są pokrowce czarne, pasujące do każdej stylizacji – eleganckiej, biznesowej i casualowej. Jeżeli jednak chcesz się wyróżnić, zdecyduj się na etui na laptop w bardziej wyrazistym odcieniu, np. bordowym, zielonym lub niebieskim. Zabezpiecz również swój telefon i wybierz kolorowe etui na smartfon.

   pixel