Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Powerbanki

Znalezionych produktów: 9
   Obejrzałeś ze 9 produktów


   Powerbanki: do czego służą?

   W dzisiejszych czasach nie możemy funkcjonować bez telefonu komórkowego. Dlatego, by zapobiec nieprzyjemnej niespodziance w postaci rozładowanego telefonu np. gdy jesteśmy na mieście lub w podróży, oferujemy powerbanki. Koniec z problemem słabej baterii! Powerbanki, czyli przenośne urządzenia do ładowania telefonów, tabletów (często także laptopów) to gadżet godny XXI wieku. Użyteczny, praktyczny, wydajny stał się podstawą wyposażenia nie tylko miłośników wszelkiego rodzaju technikaliów, co wszystkich użytkowników smartfonów. Przerwana przez rozładowaną baterię rozmowa telefoniczna, brak możliwości sprawdzenia odjazdu swojego pociągu, brak dostępu do kalendarza i ulubionych aplikacji – kto nie zna tych sytuacji? Nasz sklep oferuje ofertę powerbanków skrojoną na miarę współczesnych ludzi. W postaci lekkich, fabrycznie naładowanych urządzeń oraz kabelków umożliwiających wpięcie do praktycznie każdego urządzenia (np. komputera).

   Jaki powerbank wybrać?

   Użyteczność powerbanka to kwestia przede wszystkim pojemność pozwoli na naładowanie telefonu chociaż dwa razy Dodatkowo jego zużywanie będzie różnić się w zależności od ładowanego sprzętu. Większe sprzęty będą potrzebować więcej energii do działania. Telefon komórkowy pochłonie zdecydowanie mniej energii niż np. urządzenia typu głośniki bezprzewodowe. Warto pamiętać, że powerbanki z czasem narażone są na samoczynną utratę energii, która wynosi zazwyczaj około 20 procent. Dlatego w sytuacji, gdy poziom naładowania powerbanka zacznie się wyczerpywać naładujmy go (np. przez całą noc), by mieć go pod ręką wtedy, gdy będziemy potrzebować jego pomocy. Dobry powerbank powinien cechować się również wskaźnikiem pokazującym, ile energii pozostało nam „do wykorzystania” w urządzeniu. Niewielkie diody świecą się i wygasają w stopniowo – zgodnie z utratą energii w urządzeniu. Przenośne banki energii pozwolą Ci na korzystaniu z telefonu w dowolnym momencie. Wybierz najlepszy!
   Sprawdź także adaptery podróżne, które mogą ułatwić Ci swobodne funkcjonowanie za granicą. Poza tym zobacz w naszej ofercie wysokiej jakości śpiwory syntetyczne czy plecaki Osprey.

   pixel