Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Patagonia torby

Znalezionych produktów: 31
Obejrzałeś ze 31 produktówTorby Patagonia - wygodne i ekologiczne podróżowanie

Patagonia to marka, która przykłada ogromną wagę do minimalizacji odpadów i ochrony środowiska naturalnego. Jej produkty powstają z materiałów otrzymanych z recyklingu, są wytrzymałe aby przetrwały jak najdłużej i jednocześnie nie powiększały sterty corocznie wyrzucanych odpadów. Torby Patagonia to modele podróżne, na kółkach, oraz praktyczne organizery podróżne.

Torby podróżne Patagonia: 2-w-1, na kółkach

Torby podróżne Black Hole Duffel Patagonia dostępne w różnych rozmiarach nadają się do różnego rodzaju podróży i wytrzymają ekstremalne wyzwania. Są bardzo trwałe, składane, z funkcjonalnymi rozwiązaniami, jak chociażby odpinanymi pasami ramiennymi, wyściełanymi miękką pianką EVA do noszenia na plecach. Dzięki nim torba zmienia się w plecak, można ją przenosić wygodnie na ramionach, a ręce pozostają wolne. Torby podróżne Black Hole Duffel są praktycznie nie do zdarcia, ekologiczne, nadają się na różne warunki pogodowe. Dzięki różnym rozmiarom można je zabrać nie tylko w podróż, ale posłużą jako torby miejskie, na siłownię, do pracy.

Torby podróżne na kółkach Patagonia to modele dla tych, którzy nie lubią dźwigać bagażu na plecach. Dzięki mocnym kołom i wysuwanemu uchwytowi dają możliwość szybkiego poruszania się w drodze z lotniska czy dworca do celu podróży. Dostępne w kilku rozmiarach torby Patagonia Black Hole Wheeled Bag pozwalają wybrać model, który pomieści bagaż podczas krótszych, jak i dłuższych podróży. Torby podróżne na kółkach Patagonia mają liczne kieszonki do sprytnej organizacji i łatwy dostęp do wnętrza poprzez szeroko otwierana klapę w kształcie litery "U". Solidne wykonanie torby podróżnej na kółkach jest gwarancją długoletniego, intensywnego użytkowania podczas życia wypełnionego podróżami.

Torby Patagonia - organizery Black Hole Cube


Mocne torby Patagonia Black Hole Cube o różnych pojemnościach to rodzaj organizerów, ułatwiających zachowanie porządku w dużym bagażu albo samodzielnej dodatkowej torby, którą można dołączyć do plecaka lub walizki. Black Hole Cube to torba o owalnym kształcie, lekka, mocna, którą otwiera się płasko jak walizkę. Jej wytrzymały materiał z poliuretanową powłoką jest odporny na przetarcia, wodoodporny, a warstwa DWR powoduje, że nie pochłania wilgoci. Torba Black Hole Cube Patagonia pozwoli zorganizować odzież, narzędzia, kosmetyki, urządzenia elektroniczne, przekąski, lekarstwa i zaoszczędzić wiele cennej przestrzeni w bagażu. Jeśli zabraknie miejsca w dużej torbie albo plecaku to organizer można przytroczyć na zewnątrz dzięki specjalnym mocnym pętlom.

pixel