Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Ostrichpillow

Znalezionych produktów: 32
Obejrzałeś ze 32 produktów

Ostrichpillow - Twoi towarzysze do dbania o siebie na co dzień!

  • O marce Ostrichpillow

O marce Ostrichpillow w skrócie

A od 2012 roku Ostrichpillow tworzy niepowtarzalne i nowoczesne rozwiązania, które są towarzyszami codziennego dynamicznego i zabieganego życia. Założyciele marki wierzą, że mikro momenty samoopieki przyczyniają się do długoterminowego dobrego samopoczucia i niestrudzenie, i nieprzerwanie starają się ułatwiać te chwile, gdziekolwiek jesteś.

Każdy z nas robi to co robi najlepiej jak potrafi aby stać się najlepszą możliwą wersją siebie. Dla Ostrichpillow ludzie są w centrum wszystkiego co tworzą, a jeśli uda im się sprawić, by każdy z nas sam się poprawił, w końcu ich wysiłek będzie tego wart.

Marka z pełną świadomością zwraca całą uwagę na opinie, które otrzymuje od społeczności. Podążając za tym pomysłem, uwielbiają nurkować w nieznane, dążąc do jeszcze lepszych rozwiązań, rewolucyjnych rozwiązań. 

Co robi Ostrichpillow?

Wszystkie wysiłki marki mają na celu wspieranie każdego, kto chce spełnić trzy różne filary samoopieki: fizyczny, umysłowy i emocjonalny, ponieważ wszystkie są ze sobą ściśle powiązane i ważne jest, aby nie przeoczyć żadnego z nich.

Wierzą, że świat potrzebuje więcej samoopieki. Każdego dnia potrzebujemy trochę czasu dla siebie.

Zespół Ostrichpillow

Ostrichpillow to zespół pasjonatów projektowania, których łączy wspólne przekonanie: zawsze stawiaj ludzi na pierwszym miejscu. Podążając za tym pomysłem, uwielbiają odkrywać nieznane, dążąc do lepszego i jaśniejszego. Zawsze próbują nowych rzeczy i wierzą, że nawet najmniejszy pomysł może wywołać rewolucję. Dla nich niemożliwe jest możliwe, chodzi o to, aby jak najlepiej wykorzystać okazje i chwile każdego dnia. 

pixel