Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

AnySharp

Znalezionych produktów: 5
   Obejrzałeś ze 5 produktów

   AnySharp - niezawodne ostrzałki do noży z wymiennymi częściami. Proste, ale genialne rozwiązanie dla każdego! 

   Bądź bezpieczny! Zachowaj ostrość.

   • O marce AnySharp

   Anysharp - marka pochodząca ze Szkocji

   Marka AnySharp® wywodzi się ze Szkocji i jest obecna na rynku od ponad 10 lat. Od tego czasu stałą się bestsellerem w wielu krajach na całym świecie.

   AnySharp® to linia produktów służących do ostrzenia noży.

   Ostrzałki to proste, ale praktyczne rozwiązanie zaprojektowane w zgodzie z prostym motto „Brilliantly simple, simply brilliant” czyli „Genialnie proste, po prostu genialne”, dzięki czemu ostrzałki szybko zyskały miano „najlepszych na świecie ostrzałek do noży”, czego dowodem są liczne nagrody, wyróżnienia i opinie zadowolonych klientów.

   W Polsce marka obecna jest od 2018 roku i w tak krótkim czasie zdążyła zdobyć liczne nagrody, oraz stała się popularna.

   Ostrzejsze noże są o wiele bezpieczniejsze 

   Zawsze warto zauważyć, że to, w co wierzymy, jest często dokładnym przeciwieństwem tego, co w rzeczywistości jest prawdą. Tradycyjna logika mówi nam, że ostre noże są niebezpieczne, może nawet bardziej niebezpieczne niż tępe noże i mogą przyczynić się do powodowania skaleczeń.

   Ale to przekonanie jest dalekie od prawdy - ostre noże są o wiele bezpieczniejsze!


   Czy to twierdzenie ma sens, jak ostrzejszy nóż może być bezpieczniejszy niż tępy nóż?
   Cóż, rozważmy dwa scenariusze, w których nóż może być niebezpieczny - wypadki i regularne użytkowanie.


   Wypadki


   W razie wypadku tępy nóż nie jest tak tępy, aby był bezpieczny – nadal jest wystarczająco ostry, aby spowodować tak samo poważne obrażenia. W wypadku, w rzeczywistości, tępe i ostre noże są tak samo niebezpieczne, jak nożyczki czy śrubokręt.


   W regularnym użytkowaniu


   Używanie tępego noża spowoduje użycie większej siły, co zwiększa ryzyko kilku rodzajów obrażeń: skaleczeń, amputacji, ran kłutych nogi, ramienia lub ciała oraz nasilenia bólu stawów i nerwów spowodowanego powtarzalnymi ruchami, które mogą być ostrzeżeniem przed trwałym kalectwem. Niektórzy ludzie ostatecznie tracą zdolność używania rąk, ramion lub pleców!

   Jakie są efekty używania tępych noży? 

   Istnieje duże prawdopodobieństwo, że możesz odczuwać zwiększony ból stawów i nerwów, który wskazuje na początek trwałego, okaleczającego urazu. Dalsze ignorowanie bólu lub leczenie go tylko lodem, tabletkami i zastrzykami – zamiast naprawiania głównego problemu – może prowadzić do niemożności używania rąk, ramion lub pleców. Używanie tępych noży sprawia również, że Twoja praca jest znacznie trudniejsza, wolniejsza i nieefektywna.


    

   pixel