Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

SeeYoo

Znalezionych produktów: 17
   Obejrzałeś ze 17 produktów

   Pojemniki próżniowe SeeYoo to sprawdzone i funkcjonalne rozwiązania do domu, poparte długoletnim doświadczeniem. Są wielokrotnego użytku, wytworzone z atestowanych surowców, bez BPA, zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce. Przechowywanie żywności w warunkach próżniowych wydłuża jej świeżość, dzięki czemu mamy więcej czasu na jej spożycie i nie marnujemy jedzenia.

   • O marce SeeYoo

   SeeYoo- polskie pojemniki próżniowe

   SeeYoo to polska marka, która powstała, aby nie marnować żywności. Dzięki pojemnikom próżniowym żywność dłużej zachowuje świeżość i naturalny smak. Ponadto w lodówce nie roznoszą i nie mieszają się różne zapachy, co jest bardzo higieniczne. Szczelna pokrywa oraz pompka próżniowa chronią produkty przed kontaktem z powietrzem i wilgocią. Pojemniki próżniowe doskonale nadają się do przechowywania półproduktów, pozostałości z kolacji lub obiadu oraz jako lunchboxy. Pudełka do przechowywania żuwności SeeYoo mają nowoczesny kształt i uniwersalną kolorystykę, co sprawia, że pasują do wnętrza każdej kuchni.

   Producentem pojemników próżniowych jest Formaster Group, firma z ponad 30 - letnim doświadczeniem, która produkuje urządzenia i akcesoria dla przemysłu oraz gospodarstw domowych, właściciel m.in. marki Dafi. Dwie główne wartości marki, którymi nieustannie się kierują to: jakość i innowacja. 

   Dlaczego warto wybrać pojemniki próżniowe SeeYoo?

   • Oszczędzamy czas, który poświęciliśmy na zakupy.
   • Oszczędzamy pieniądze, wydane na produkty.
   • Oszczędzamy siły, które włożyliśmy w przygotowanie posiłku.
   • Dbamy o planetę i środowisko, gdyż są to produkty wielorazowe.
   • Pojemniki są bardzo uniwersalne: jeden pojemnik do przechowywania, do marynowania żywności i szczelny lunchbox.

    

    

    

    

    

    

    

    

   pixel