Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Yumbox

Znalezionych produktów: 34
Obejrzałeś ze 34 produktów

Zaprojektowane przez dwie mamy lunchboxy dla dzieci i dorosłych Yambox to prosty sposób na pożywny i zbilansowany posiłek poza domem. Idealne opakowanie do posiłków na wynos - mamy nadzieję, że Ty też pokochasz Yumbox tak samo jak my!

  • O marce Yumbox

Powstanie marki Yumbox

Dwie zapracowane mamy Maia i Daniela, zaangażowane w rozwijanie zdrowych nawyków żywieniowych wśród dzieci poprzez zabawę, postanowiły stworzyć Yumbox i tak to się zaczęło!

Inspiracją były francuskie obiady podawane codziennie dzieciom Mai w szkole. We Francji w posiłkach dla dzieci ważna jest równowaga, różnorodność, smak i właściwości odżywcze. Yumbox został wymyślony, aby umożliwić nam wszystkim powtórzenie tej samej równowagi i właściwe odżywienie dla naszych dzieci, niezależnie od tego, gdzie mieszkamy. Teraz każdy (nawet dzieci) może zapakować zbilansowany pod względem odżywczym posiłek do wybranego pojemnika Yumbox!

Stworzenie pudełka na posiłki na wynos, które pomieściłoby różnorodne produkty spożywcze, wymagało świeżych pomysłów. Pomysłowe mamy pragnęły, aby pudełko mieściło bento-podobną tacę, z jedną pokrywką, która uszczelnia wszystkie przegródki na różnorodne grupy żywności i jednocześnie pozwala na kontrolę porcji. Projekt lunchboxu dwóch pomysłowych mam miał na celu zachęcić i pomóc rodzicom w pakowaniu zbilansowanego posiłku; to fajny projekt z piękną kolorowa grafiką, która sprawia, że małe pudełko będzie bardziej przygodą w dobrym odżywianiu niż zwykłym, oklepanym lunchboxem!

Filozofia marki Yumbox

Obie mamy to zwolenniczki zdrowej i bardzo różnorodnej diety śródziemnomorskiej, która charakteryzuje się doskonale zbalansowanymi i umiarkowanymi porcjami. Tworząc lunchbox mają nadzieję, że Yumbox pomoże dzieciom w łatwy sposób zintegrować te koncepcje z ich stylem życia. Yumbox jest przyjemny w użyciu i przyjemny w pakowaniu, ale jest również narzędziem edukacyjnym, które pomaga dzieciom rozwijać zdrowe nawyki żywieniowe. Zachęcaj swoje dzieci do spakowania własnego posiłku, do pudełka Yumbox, a wkrótce same będą wiedziały jak zdrowo się odżywiać!

Lunchboxy Yumbox są łatwe w użyciu dla dzieci i łatwe do spakowania dla rodziców. Formowana silikonowa pokrywa łączy się z tacą, dzięki czemu Yumbox jest szczelny wewnątrz i na zewnątrz. Pakuj dipy obok krakersów bez obaw. że coś się wyleje. Jeden łatwy do otwarcia zatrzask sprawia, że ​​Yumbox jest idealnym pudełkiem na lunch lub przekąskę nawet dla małych dzieci.

Można go łatwo umyć; składa się tylko z 2 części: tacki i powłoki zewnętrznej. Wyjmowana taca ma zaokrąglone rogi, dzięki czemu mycie i płukanie po użyciu jest dziecinnie proste. Yumbox można myć równiez w zmywarce, tylko na górnym koszu. Wreszcie Yumbox to doskonały sposób na oszczędzanie pieniędzy i zmniejszenie ilości odpadów. 

Yumbox - cudowny lunchbox dla wszystkich

Yumbox to lunchbox, pojemnik na żywność o przemyślanej konstrukcji, który zachęca do zdrowych nawyków żywieniowych, ułatwiając każdemu przygotowywanie i pakowanie różnych zdrowych produktów spożywczych. Zabierz Yumbox do szkoły, pracy, w podróż, na pikniki, na wędrówkę i na trening. Produkty Yumbox są dostępne w różnych rozmiarach, kolorach i wzorach.

Dlaczego warto wybrać luncboxy Yumbox?

PO PROSTU ZDROWO SIĘ ODŻYWIASZ

 

Zdrowe odżywianie i kontrolowanie porcji jest łatwe dzięki lunchboxom Yumbox. Pudełka na lunch bento firmy Yumbox mają tacki na żywność do których mieszczą się określonej wielkości porcje, które pomogą Ci spakować pożywne i bezproblemowe posiłki na wynos! Zapakuj odpowiednie porcje dla dzieci w każdym wieku i dorosłych. Z łatwością pakuj różnorodne pożywne produkty do Yumbox, a Twój lunch będzie wyglądał zachęcająco i zapewni Ci energię na cały dzień.

 

NAGRADZANY PROJEKT

 

Produkty Yumbox są projektowane i testowane przez zapracowanych rodziców, którzy sami na co dzień gotują, sprzątają i przygotowują posiłki. Intuicyjna konstrukcja Yumbox obejmuje szczelne pokrywki, kompaktowe i lekkie materiały, łatwe do otwarcia zatrzaski i zaokrąglone krawędzie, dzięki którym pojemnik jest łatwy do czyszczenia. Kompaktowa konstrukcja i niewielka waga sprawiają, że Yumbox mieści się w standardowych torbach na lunch i jest przyjazny dla małych dzieci - mogą  korzystać z Yumbox samodzielnie. Yumbox to projekt, który został doceniony przez konsumentów i zdobył następujące nagrody: zwycięzca Good Design Award (2013), Little London Awards (2015), Red Tricycle Totally Awesome Award (2016).

 

EKOLOGICZNY

 

Yumbox to pojemnik ekologiczny, jeśli chodzi o design. Produkty marki nadają się do wielokrotnego użytku bez końca. Codziennie pakuj bezodpadowy lunch i ratuj planetę. Zabieraj Yumbox do szkoły, na plac zabaw, na trening, do pracy i na wycieczkę. Myśl ekologicznie, gdziekolwiek jesteś! Yumbox jest wykonany z materiałów bezpiecznych dla żywności, bez BPA i ftalanów.

 

PRZYJAZNY DLA DZIECI

 

Yumbox jest lekki i kompaktowy, z łatwym do otwarcia wieczkiem na zatrzask. Idealnie pasuje do standardowych pojemników termicznych na lunch, które dziecko może zabierać do szkoły, przedszkola lub na klasową wycieczkę. Yumbox jest idealny dla dzieci w każdym wieku: małych, średnich i dużych!

 

REDUKUJE ODPADY, JEST WIELORAZOWY I POZWALA OSZCZĘDZAĆ PIENIĄDZE

 

Bądź świadomym konsumentem. Yumbox oszczędza pieniądze, eliminując jednorazowe plastikowe torebki, jednorazowe pojemniki, plastikowe opakowania i paczki z przekąskami. Bycie świadomym klientem i kupowanie dużych ilości żywności ma sens nie tylko dla Twojego portfela, ale także dla naszej planety. Yumbox umożliwia pakowanie i transportowanie zdrowych posiłków, oszczędzając pieniądze i ułatwiając dokonywanie właściwych wyborów.

 

EDUKACJA POPRZEZ ZABAWĘ

 

Zamień swoje posiłki w kulinarną przygodę dla Ciebie i Twojego dziecka. Oferowanie zdrowej różnorodnej i wartościowej żywności zaszczepi dobre nawyki żywieniowe w zabawny sposób!

pixel