Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Skip Hop

Znalezionych produktów: 8
   Obejrzałeś ze 8 produktów

   Produkty Skip Hop niezbędne dla rodziców, niemowląt i maluchów - pomyśl o zabawkach, akcesoriach do żywności, torbach i plecakach. Produkty Skip Hop łączą sprytny design z praktycznością na co dzień. Skip Hop oferuje praktyczne rozwiązania, które doskonale współgrają z aktualnymi trendami na całym świecie! 

   • O marce Skip Hop

   Skip Hop produkty dla dzieci i rodziców

   Skip Hop to amerykański producent, forma rodzinna, w której ofercie znajsują się praktyczne produkty dla rodziców i dzieci. Założona w 2003 roku w Nowym Jorku, błyskawicznie zyskała grono wielbicieli na całym świecie. Interesujący wygląd, bezpieczeństwo użytkowania i doskonała jakość, to cechy, dzięki któym marka zapewniła sobie wysoką pozycję wśród producentów artykułów dziecięcych. Firma SkipHop znana jest z produkcji zabawek dla dzieci w różnym wieku, akcesoriów dla niemowląt, a także akcesoriów dla rodziców i rozmaitych przedmiotów związane z rodzicielstwem.

   Rodzice docenią plecaki i torby Skip Hop, które dzięki praktycznym, pojemnym przegródkom pozwalają uporządkować oraz transportować najważniejsze akcesoria dziecięce.

   To, co wyróżnia produkty Skip Hop, to jakość i unikalne wzornictwo. Zabawki Skip Hop, czy też akcesoria niemowlęce, nie tylko pięknie wyglądają, ale zostały pomysłowo zaprojektowane i mają wartość edukacyjną. Wiele z nich posiada design, przypominający tak bardzo lubiane przez dzieci wizerunki zwierząt. Oryginalne zabawki bawią i uczą, rozwijają i motywują do kreatywnego myślenia - a ponadto są regularnie udoskonalane.

   Akcesoria dziecięce Skip Hop są ponadto całkowicie bezpieczne dla dzieci, spełniają wszelkie niezbędne normy bezpieczeństwa i produkowane są z atestowanych materiałów (zabawki są wolne od BPA, ftalanów, ołowiu i PVC).

   Poznaj koniecznie barwny, niepowtarzalny, pomysłowy i bezpieczny świat "skiphopowych" produktów dla dzieci i rodziców.

   Akcesoria Skip Hop - funkcjonalne akcesoria dla całych rodzin

   Wielobarwne, estetycznie wykonane i funkcjonalne akcesoria Skip Hop przyciągają wzrok każdego członka rodziny: zarówno dorosłego jak i malucha. Popularna dziecięca seria Zoo Skip Hop to kolorowy, piękny i zabawny świat zwierząt, które znalazły swoje miejsce na akcesoriach do żywności, podróżnych i spełniających rolę zabawek. 

   Skip Hop to globalna marka lifestylowa, której celem jest uczynienie rodzicielstwa tak łatwym i przyjemnym, jak to tylko możliwe!

    

   pixel