Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Klean Kanteen

Znalezionych produktów: 1
   Obejrzałeś ze 1 produktów

   Kanteens Klean marka, która od samego początku budowane jest z miłością; miłością do przygody, ochrony dzikich miejsc i miłością do zastępowania plastiku jednorazowego użytku trwałymi i funkcjonalnymi produktami Zero Waste. Kubki termiczne, termosy na napoje, wielorazowe butelki, termosy na żywność, słomki - używaj wielokrotnie, minimalizuj ilość odpadów!

   • O marce Klean Kanteen

   Klean Kanteen - firma rodzinna dbająca o środowisko

   Rodzeństwo Michelle Kalberer i Jeff Cresswell zawsze czuło się bardziej komfortowo i swobodnie siedząc przy ognisku niż przy stole w sali konferencyjnej. Woleli wolny czas spędzać na łonie natury w poszukiwaniu nowych szlaków, niż dreptanie po firmowej bieżni. Jak to się stało, że, otwierając globalną firmę i rozpoczęli rewolucję?

   Obecnie trudno sobie wyobrazić, że na początku 2000 roku w USA nie można było kupić butelki na wodę wielokrotnego użytku ze stali nierdzewnej, a plastik był właściwie jedyną opcją. Kiedy w 2004 roku zaczęli sprzedaż pierwszych butelek ze stali nierdzewnej wolnych od BPA, liczyli na to, że zdobędą one zainteresowanie kilku osób. Dziś wielorazowe butelki na wodę i kubki do kawy są powszechne i dostępne wszędzie. Klean Kanteen stała się międzynarodową marką i zainspirowała dziesiątki innych firm do wytwarzania produktów ze stali nierdzewnej wielokrotnego użytku.

   Pomimo szybkiego rozwoju Klean Kanteen wciąż pozostaje firmą rodzinną i spółka pracowniczą. Odrzucenie pieniędzy inwestorów nie należy do łatwych, ale wolność pozostawania wiernym pierwotnym zasadom jest tego warta. Klean Kanteen chętnie dzieli się swoimi zyskami z organizacjami, w które wierzy, które dbają o pracowników i środowisko naturalne. Firma spędziła kilka lat na opracowywaniu przełomowej, nietoksycznej, odpornej na odpryski powłoki proszkowej do stalowych pojemników na żywność, która jest bardzo wytrzymała i nietoksyczna.

   Klean Kanteen proste rozwiązania wielokrotnego użytku: butelki na wodę, kubki i termosy na żywność

   Kanteens Klean kochają przygody, włączają się w ochronę dzikiej przyrody i dążą do zastępowania plastiku produktami, które są trwałe i będą przez nas wielokrotnie używane. Od butelek na wodę po izolowane szklanki, kubki do kawy, pojemniki na żywność i pudełka na lunch, stalowe słomki po butelki dla dzieci i niemowląt, oferują rozwiązania ze stali nierdzewnej wielokrotnego użytku do codziennego użytku.

   Podwójna izolacja próżniowa Climate Lock® utrzymuje ciepło lub zimno napojów i potraw przez wiele godzin. Odporna na odpryski powłoka lakiernicza Klean Coat® jest bezpieczna dla ludzi i planety. Innowacyjny system gwintów zewnętrznych TK Closure™ przenosi wydajność termiczną na zupełnie nowy poziom. Stalowe słomki, wymienne nasadki i inne akcesoria zapewniają najwyższą elastyczność zarówno w domu jak i w podróży.

   Izolowane stalowe butelki na wodę dla dzieci i dla dorosłych Klean Kanteen

   Popularna linia izolowanych próżniowo butelek na wodę ze stali nierdzewnej Climate Lock™ cieszy się dużym uznaniem i pozytywnymi recenzjami klientów ze względu na ich wysoką wydajność, trwałą konstrukcję i dożywotnią gwarancję. Proste i piękne butelki na wodę Klean Kanteen zapewniają nawodnienie od ponad 15 lat. Dziś marka produkuje bidony o uniwersalnym zastosowaniu, od małych 350-mililitrowych butelek dla dzieci i przydatnych podczas krótkich podróży, aż po duże izolowane butelki o pojemności ok. 1,9 litra, które utrzymają chłodny napój nawet do 145 godzin, a gorący do 47. Wybierz swoją ulubioną izolowaną butelkę na wodę, kawę, herbatę, kawę mrożoną, koktajle, sok lub inne napoje; mrożona zimna w upalne lato lub gorąca na jesienne chłody.

   Wytrzymałe butelki na wodę ze stali nierdzewnej Klean Kanteen; lekkie jednościenne butelki Classic po dwuścienne butelki z izolacją próżniową, zapewniają picie wody przez cały dzień. Dostępne w różnorodnych wersjach: sportowej, z nakrętką chug i z nakrętką ze słomką do fitnessu, ćwiczeń, biegania i aktywnego stylu życia.

   Butelki na wodę ze stali nierdzewnej Klean Kanteen - nieizolowane, lekkie, wielokrotnego użytku

   Kolekcja butelek nieizolowanych ze stali nierdzewnej Klean Kanteen obejmuje modele klasyczne i butelki z szerokim wlewem. Została zaprojektowana tak, aby służyła przez całe życie i jest objęta gwarancją Strong as Steel. Te proste, jednościenne, nieizolowane rozwiązania są wykonane z wytrzymałej stali nierdzewnej 18/8 i są lżejsze w porównaniu z  butelkami izolowanymi; idealne do podróży, turystyki pieszej, sportu i nie tylko.

   Klean Kanteen jest znany i lubiany przez wielu entuzjastów outdooru. Dla miłośników przyrody mamy butelki na wodę, kubki i pojemniki do przechowywania żywności. Trwałe rozwiązania ze stali nierdzewnej dla odkrywców, którzy cenią najlepszą wydajność i jakość. Lekkie, wytrzymałe butelki na wodę lub butelki izolowane idealne do wszystkich przygód, na wycieczki i podróże - wędrówki z plecakiem, wędrówki, biwakowanie, pływanie łódką, kajakarstwo, rafting i nie tylko. Sprawdź ofertę marki Klean Kanteen i kupuj już teraz w sklepie Equip.pl.

    

    

   pixel