Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Lifesystems

Znalezionych produktów: 21
   Obejrzałeś ze 21 produktów

   Lifesystems to brytyjski producent ekwipunku i sprzętu dla podróżników i wspinaczy. Podróżne apteczki pierwszej pomocy, ratunkowe koce termiczne, gwizdki alarmowe, moskitiery, środki ochrony przed insektami czy produkty zapewniające ochronę przed słońcem znajdą Państwo w ofercie naszego sklepu.

   • O marce Lifesystems

   Lifesystems apteczki pierwszej pomocy - idealne rozwiązanie dla turystów, podróżników, na kemping i trekking

   Kultowe czerwone etui to synonim apteczek Lifesystems. Każde opakowanie zawiera wytrzymałe tkaniny ripstop i wodoodporne zamki, które zapewniają dodatkowy poziom trwałości i ochrony. Mniejsze paczki wyposażone są w szlufki do paska, a większe wersje mają uchwyty i zewnętrzne kieszenie z odblaskowymi paskami.

   Apteczki pierwszej pomocy Lifesystems dają możliwość podstawowego opatrzenia ran i kontuzji  w czasie outdoorowych przygód poza domem. W zależności od potrzeb różnią się zawartością i rozmiarem, są łatwe w transporcie przyjazne dla użytkownika. Najmniejsze rozmiary mają apteczki do trekkingu Lifesystem, aby dodatkowo nie obciążać plecaka. Trochę większe, ale równie poręczne będą apteczki podróżne czy górskie, z bardziej kompleksowym wyposażeniem. Największe modele można wykorzystać planując urlop na kempingu. Niezależnie od przeznaczenia apteczki Lifesystems są opracowywane przez specjalistów, którzy dopasowują ich zawartość do najczęściej odnoszonych  kontuzji podczas danej aktywności.

   Sprzęt i ekwipunek turystyczny Lifesystems

   • MOSKITIERY

   W krajach, gdzie choroby przenoszone przez owady są powszechne, moskitiera jest ważnym element ekwipunku podróżującego. W ofercie Lifesystems znajdują się niezwykle wytrzymałe moskitiery, pokryte warstwą EX8 AntiMosquito, która stanowi dodatkową barierę przed gryzącymi owadami. Ważne jest, aby chronić się przed insektami w dzień i w nocy, dlatego firma zapewnia szeroki wybór moskitier do łóżek, hamaków w różnych rozmiarach oraz rozkładanych moskitier, które chronią Cię podczas podróży.

   • SURVIVAL NA ŚWIEŻYM POWIETRZU  

   Sytuacje awaryjne w czasie wypraw pojawiają się w różnych warunkach i wówczas ważne jest posiadanie sprzętu survivalowego do przetrwania na świeżym powietrzu. Bycie przygotowanym na każdą sytuację i upewnienie się, że masz odpowiedni zestaw, to pierwszy krok dla każdej osoby, która kocha spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Lifesystems oferta outdoorowego sprzętu survivalowego może być wykorzystana do stworzenia idealnego zestawu survivalowego. W sytuacjach awaryjnych do utrzymywania ciepła można wykorzystać koce termiczne, a przetrwanie i schronienie zapewnią nam kompaktowe namioty awaryjne. Lepszą widoczność zapewni gama latarek LED i praktyczne latarki czołowe. Jeśli lubisz stawiać czoło przygodom, zapoznaj się ze sprzętem survivalowym brytyjskiej marki i spakuj idealny zestaw, który spełni Twoje potrzeby.

   • ŚRODKI ODSTRASZAJĄCE OWADY I DO OCHRONY PRZED SŁOŃCEM

   Lifesystems środki odstraszające owady zapewniają skuteczną ochronę przed komarami i innymi gryzącymi owadami we wszystkich środowiskach. Oferta produktów marki jest przeznaczona dla tych, którzy chcą uniknąć ukąszeń owadów lub je złagodzić, a nawet tych, którzy muszą usunąć kleszcze. Dzięki repelentom, które nie zawierają DEET Lifesystems jest w stanie zaspokoić każdą sytuację. Krem przeciwsłoneczne Lifesystems został specjalnie zaprojektowane do intensywnej aktywności fizycznej przez długi czas, w wodzie lub poza nią.

   Produkty marki Lifesystem zapewniają bezpieczeństwo, są funkcjonalne i stworzone nie tylko z myślą o ekstremalnych poszukiwaczach przygód! W sklepie Equip.pl oferujemy szeroką gamę produktów Lifesystem, które pozwalają na udzielenie pierwszej pomocy z dala od cywilizacji i przetrwanie w ekstremalnych warunkach.

   pixel