Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

JanSport Polska - plecaki, piórniki i inne

Znalezionych produktów: 109
Obejrzałeś ze 109 produktów

Od 1967 roku marka JanSport produkuje plecaki i sprzęt outdoorowy dla poszukiwaczy przygód, ludzi kochających wolność i zabawę. Wprowadzając innowacje JanSport® projektuje światowej klasy plecaki dla każdego, które są trwałe i wszechstronne - na całe życie.

Niezależnie od tego, czy wybierasz się na koncert, na zajęcia szkolne, do pracy, czy wychodzisz na wędrówkę, plecaki JanSport zawsze Cię wspierają.

  • O marce JanSport

JanSport - historia marki

JanSport to amerykańska firma, która narodziła się w 1967 roku z konkursu sponsorowanego przez firmę Alcoa. Pochodzący z Seattle Murray Pletz wygrał konkurs swoim projektem na plecak z elastyczną, aluminiową ramą. Wykorzystując swoje wygrane, połączył siły z kuzynem Skipem Yowellem, aby założyć firmę produkującą plecaki. Młodzi przedsiębiorcy stanęli przed dodatkowym problemem., żaden nie wiedział, jak szyć. Pletz zwrócił się o pomoc do swojej dziewczyny - znakomitej krawcowej – Janis (Jan) Lewis i złożył jej niezwykłą ofertę, obiecał jej, że jeśli odniesie sukces, nazwie firmę jej imieniem. Tak też się stało i powstała marka JanSport®.

Na początku JanSport tworzył plecaki, oferując inne podejście do tradycyjnych plecaków ładowanych od góry. Były to modele z tzw. "ładowaniem panelowym", co oznaczało, że główna komora otwierała się podobnie jak w walizkach, więc użytkownik miał znacznie ułatwione pakowanie. Firma otrzymała swój pierwszy patent na ten projekt w 1970 roku. Rok później Yowell wykazał się zdolnościami twórczymi, stosując koncepcję Eskimo Igloo do stworzenia pierwszego namiotu kopułowego, ta rewolucyjna koncepcja projektowa niestety nie została opatentowana. Inną ważną innowacją przypisaną firmie w tym okresie było wprowadzenie w 1972 roku pierwszego plecaka technicznego D-2, zaprojektowanego z myślą o wyprawie w Himalaje, wyposażonego w regulowane pasy biodrowe.

Od tamtej pory JanSport projektuje plecaki, torby i sprzęt outdoorowy, aby zapewnić Ci wspaniałe przygody i takie, które zdarzają się każdego dnia. Celem marki jest tworzenie trwałych, funkcjonalnych i wszechstronnych produktów, na które możesz liczyć, niezależnie od tego, czy używasz je w ciągu długiego dnia w mieście, spędzasz czas z przyjaciółmi, czy wyruszasz na wyprawę.

JanSport plecaki nie tylko do szkoły

JanSport jest jednym z największych producentów plecaków na świecie. JanSport spędził wiele lat na tworzeniu plecaków do wspinaczki górskiej, ale jego głównymi konsumentami są obecnie uczniowie szkół średnich i studenci, którzy używają plecaków i toreb do przewożenia książek, laptopów i innego sprzętu. Wciąż udoskonalane plecaki JanSport na przestrzeni lat wzbogacano o wiele nowych funkcji, takich jak klipsy na klucze i specjalne przegródki przeznaczone do przenoszenia płyt kompaktowych. Kilka lat temu firma wprowadziła na rynek plecak z gumowym spodem, dzięki czemu jego zawartość nie zamoknie, gdy leży na ziemi podczas złej pogody.

Plecaki JanSport dla dziewczyn i chłopaków są wytrzymałe, wszechstronne i uniwersalne; jeden plecak sprawdzi się w drodze do szkoły, na wycieczce, czy podczas wyjść na trening. Rozpoznawalność i sukces marki na całym świecie zobowiązuje, firma nieustannie stara się, aby jej produkty były maksymalnie funkcjonalne, co roku plecaki JanSport wybiera ok. 5 milionów ludzi. JanSport Polska - także w naszym kraju, marka jest bardzo popularna już od wielu lat.

Plecaki JanSport w sklepie Equip.pl online i stacjonarnie

Zarówno w sklepie internetowym Equip.pl jak i stacjonarnym w Warszawie oferujemy Państwu szeroki wybór plecaków JanSportPlecaki szkolne dla dziewczyn i chłopaków, o różnym designie, pojemności, dostępne w różnych kolorach. Wśród uniwersalnych plecaków renomowanej, amerykańskiej marki z pewnością każdy znajdzie model spełniający indywidualne wymagania.

pixel