Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Primus

Znalezionych produktów: 119
Obejrzałeś ze 119 produktów

Primus ®to marka znana na całym świecie, towarzysząca w licznych wyprawach i przygodach na świeżym powietrzu. Połączenie szwedzkiej inżynierii i pasji do spędzania czasu na świeżym powietrzu, nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania są tajemnicą sukcesu. Każdy produkt Primus ma być niezawodnym i zaufanym towarzyszem na całe życie.

Z produktami Primus możesz cieszyć się czasem spędzonym na świeżym powietrzu – bez względu na to, w jakiej części świata jesteś i co robisz!

  • O marce Primus

Gotowanie na zewnątrz z Primusem od 1892 roku

Primus to szwedzka marka, która jest rozpoznawana na całym świecie za pionierskie gotowanie na świeżym powietrzu od 1892 roku. Od tamtej pory innowacyjne produkty umożliwiły niezliczone wyprawy dzięki wyjątkowej jakości i wydajności: kuchenka Primus towarzyszył Roaldowi Amundsenowi, gdy jako pierwszy dotarł na Biegun Południowy 14 grudnia 1911. Sir Edmund Hillary i Tenzing Norgay użyli Primusa na Mount Everest, kiedy wspięli się na szczyt 29 maja 1953.


To najbardziej popularne spośród kilku pionierskich przygód z przeszłości, w których uczestnikom towarzyszył sprzęt Primus. Choć od tamtej pory minęło sporo czasu, marka wciąż nie poprzestaje na poszukiwaniu ulepszonych technologii i inteligentnych rozwiązań dla większości przygód outdoorowych.

Pasja do outdooru i wiedza techniczna to sekret każdej z innowacji Primus. Jest to również powód, dla którego każda kuchenka jest ręcznie przetestowana, zanim opuści najnowocześniejszy europejski zakład produkcyjny w Estonii. Cel marki jest prosty i jasny: każdy nowy produkt ma być naprawdę niezawodnym towarzyszem na całe życie!

To podejście nie ogranicza się jedynie do produktów do zadań ekstremalnych, jest dla tych, którzy wspinają sią na najwyższe szczyty, wkraczają w nieprzyjazne regiony polarne i odkrywają najbardziej odległe obszary, jakie można sobie wyobrazić. Innowacyjne produkty Primus sprawdzają się również w codziennym użytku: przenośne kuchenki, palniki, latarki, termosy, kubki, naczynia i inne akcesoria.

Sprzęt Primus - niezbędny towarzysz przygód na świeżym powietrzu

Primus tworzy sprzęt dla miłośników spędzania czasu na świeżym powietrzu i zapewnia swobodę odkrywania i doświadczanie wspaniałych przygód. Przygoda to nie tylko wspinanie się na najwyższe szczyty Ziemi czy trekking po Mongolii, ale także codzienny spacer po lesie, piknik na plaży lub inna aktywność, która zrodzi się w wyobraźni.

Z tego powodu ostatnie 125 lat Primus skupia się na inżynierii i doskonaleniu sprzętu do gotowania na świeżym powietrzu, który jest tworzony do każdego rodzaju przygód. Duże czy małe przygody wymagają dobrego posiłku, ponieważ jedzenie jest "paliwem" dla naszego ciała i inspiruje naszą wyobraźnię.

Najnowsza oferta marki Primus w sklepie Equip.pl

Primus najnowsza oferta palników i kuchenek turystycznych, termosów, butelek termicznych, butelek wielorazowych, zapalarek, sztućców i naczyń turystycznych jest już dostępna w sklepie online Equip.pl. Najwyższej jakości sprzęt Primus jest dedykowany kochającym ekstremalne wyzwania i miłośnikom codziennych przygód.

pixel