Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

LifeStraw

Znalezionych produktów: 27
Obejrzałeś ze 27 produktów

Podstawową potrzebą każdego z nas jest zaspokajanie pragnienia. LifeStrow tworzy produkty najwyższej jakości, aby każdy miał dostęp do bezpiecznej do spożycia wody, przebywając w dowolnym miejscu na Ziemi. Zarówno w sklepie internetowym, jak i stacjonarnym Equip w Warszawie dostępne są różnorodne filtry i butelki LifeStraw.

  • O marce LifeStraw

O Vestergaard - producencie filtrów i butelek LifeStraw

Vestergaard  Frandsen to lider w światowej wojnie z chorobami, zwłaszcza tymi dotykającymi uboższe populacje na całym świecie. Przełomowe rozwiązania firmy przyczyniają się do zdrowszej i bardziej zrównoważonej planety. Marka poświęca całą swoją innowacyjną platformę na tworzenie przełomowych produktów i rozwiązań dla osób w niekorzystnej sytuacji, wierząc, że działanie zgodne z humanitarnym modelem biznesowym, to dobry biznes. Zaawansowana technologia i innowacje drastycznie ograniczyły rozprzestrzenianie się malarii i innych chorób, zwiększyły dostęp do czystej wody i zapewniły bezpieczeństwo żywnościowe.

Oryginalne produkty LifeStraw i LifeStraw Family były rozprowadzane między innymi podczas trzęsienia ziemi na Haiti w 2010 r., powodzi w Pakistanie w 2010 r., powodzi w Tajlandii w 2011 r. i trzęsienia ziemi w Ekwadorze w 2016 r. 

Chociaż LifeStraw jest dostępne w sprzedaży detalicznej w krajach rozwiniętych, większość produktów LifeStraw jest rozprowadzana w ramach kampanii zdrowia publicznego lub w odpowiedzi na złożone sytuacje kryzysowe przez organizacje pozarządowe i organizacje, które rozdają je bezpłatnie w krajach rozwijających się. 

LifeStraw filtry i butelki do wody

Vestergaard Frandsen to szwajcarska marka produkująca urządzenia do filtracji i oczyszczania wody. 

Pierwszy produkt zaprojektowany jako przenośny filtr do wody - oryginalny filtry do wody LifeStraw - został pierwotnie opracowany dla ludzi żyjących w krajach rozwijających się i do dystrybucji w czasie kryzysu humanitarnego. Szybko jednak zyskał popularność jako produkt konsumencki. LifeStraw jest teraz używany jako narzędzie dla survivalowców i entuzjastów outdooru, a także do walki z niedoborem czystej wody na całym świecie. LifeStraw to oryginalny, wielokrotnie nagradzany ultralekki osobisty filtr słomkowy do uprawiania sportów na świeżym powietrzu i zastosowania w sytuacjach awaryjnych, np. w czasie katastrof. Filtry do wody LifeStraw zapewniają czystą wodę bez konieczności stosowania baterii lub środków chemicznych. 

LifeStraw filtruje maksymalnie 4000 litrów wody, co jednej osobie powinno wystarczyć na trzy lata. Usuwa prawie wszystkie bakterie przenoszone przez wodę, mikroplastiki i pasożyty. Wszystkie filtry LifeStraw są wykonane w technologii membranowej z pustymi włóknami. Niektóre z nich zawierają również węgiel aktywny.

Nieco później opracowano plastikową butelkę sportową 0,65 l, która zawierała wkład LifeStraw. Oprócz przenośnych filtrów producent produkuje również oczyszczacze o dużej objętości zasilane grawitacyjnie, które również usuwają wirusy. Są one przeznaczone do użytku rodzinnego i społecznościowego.

Produkty LifeStraw dla podróżników, turystów i miłośników aktywności na świeżym powietrzu

Szeroka gama produktów LifeStraw powstała z myślą o turystach, podróżnikach i miłośnikach outdooru. Idealnie nadają się na wędrówki, kemping, podróże z plecakiem i zajęcia rekreacyjne. Gdziekolwiek pozyskujesz wodę podczas swoich przygód na świeżym powietrzu: z rzeki, jeziora lub strumienia, produkty z logo LifeStraw zapewniają jej bezpieczeństwo, czystość i filtrację.

Każdy produkt jest łatwy w obsłudze i umożliwia szybką filtrację wody, a oryginalny LifeStraw filtr do wody pozwala na picie wody bezpośrednio ze źródła. Wygląda jak szeroka słomka, ma niewielki rozmiar, z łatwością zmieści się w plecaku, kieszeni kurtki, spodni, czy bluzy. Z pewnością przyda się każdemu piechurowi, wędrującemu opodal strumieni lub innych naturalnych źródeł wody.

Oprócz filtra do wody LifeStraw oferta marki obejmuje także butelki na wodę z filtrem o różnej pojemności, a także filtr z butelką składaną LifeStraw Flex. Butelki LifeStraw z filtrem wody cieszą się dużą popularnością wśród turystów, podróżników, survivalowców i outdoorowców. Butelki na wodę LifeStraw z filtrem, sprawdzą się na wyjeździe, ale także na  co dzień, gdy chcemy zaspokoić pragnienie czystą, przefiltrowaną wodą. Butelki Lifestraw są trwałe i  wytrzymałe, dzięki czemu można z nich korzystać wielokrotnie. Filtry można łatwo wymieniać; po przefiltrowaniu odpowiedniej objętości wody nowy filtr przywróci butelce pierwotne właściwości filtracyjne.

Lifestraw filtry i butelki filtrujące na wodę w sklepie online i w sklepie stacjonarnym w Warszawie

Produkty LifeStraw to wyposażenie niezbędne dla osób udających się w teren, wszędzie tam, gdzie może być problem z dostępem do czystej wody pitnej. Wystarczy napełnić butelkę i napić się, a filtr LifeStraw oczyści wodę dla Ciebie. W  ofercie sklepu stacjonarnego w Warszawie i internetowego Equip.pl znajdują się filtry do wody i butelki z filtrami  spełniające wymagania sportowców, turystów i podróżników wybierających się w najodleglejsze rejony świata. 

 

pixel