Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Asobu

Znalezionych produktów: 63
Obejrzałeś ze 63 produktów

Produkty marki Asobu wyróżniają się prostym, nowoczesnym designem i funkcjonalnością, która doskonale sprawdza się w codziennym życiu. Sięgnij po asortyment Asobu: nowoczesne butelki i kubki termiczne, wielorazowe butelki na napoje i praktyczne ekspresy przelewowe do kawy.

  • O marce Asobu
  • Popularne kategorie

Asobu - w prostocie produktów tkwi piękno i siła

Asobu to kanadyjska marka, która od ponad 20 lat specjalizuje się w produktach przeznaczonych do rozmaitych napojów: butelki na wodębidonypodróżne kubki na kawęzaparzecze do kawy na gorąco i zimno, i wiele innych. Asobu to firma, która dzięki swoim innowacyjnym, a zarazem pięknym i prostym produktom wyznacza nowe trendy. Czerpiąc inspiracje z kultury japońskiej Asobu nawiązuje do zabawnej i figlarnej natury, a oferowane produkty mają podkreślać prostą, czystą i piękną estetykę. Klasyczny pomarańczowy kolor logo Asobu symbolizuje radość, szczęście i kreatywność.

Misja Asobu


Misją Asobu od ponad 20 lat jest opracowywanie butelek, chłodziarek i innych przyborów do napojów, które są funkcjonalne i jednocześnie zabawne. Butelki Asobu powstają z materiałów bezpiecznych dla naszego zdrowia, które nie wchodzą w reakcje z napojami i nie zmieniają ich smaku. Niezależnie od tego, czy jesteś w drodze na świeżym powietrzu, czy odpoczywasz na patio, wyjątkowe projekty Asobu są zabawne, stylowe i bardzo funkcjonalne. Asobu jest pierwszą firmą w Kanadzie, która oferuje butelki z Tritanu bez BPA i z dumą angażuje się w innowacje i ochronę środowiska.

W szerokiej ofercie Asobu znajdą Państwo również butelki / bidony ze specjalnym zaparzaczem. Można w nim umieścić kawałki owoców, warzyw, świeże zioła, liście lub torebki herbaty, które nie przedostają się do napoju, a woda swobodnie je opływa, wydobywając ich esencję i smak. Doskonały sposób na własną, zdrową herbatę smakową. 

Kolejna propozycja od marki Asobu to butelki i kubi termiczne, w sam raz na chłodne lub gorące dni. Z podwójnymi ściankami o różnych pojemnościach, wykonane ze stali nierdzewnej sprawią, że Twój ulubiony napój pozostanie ciepły do 12 godzin albo chłodny nawet to 24. Butelki i kubki termiczne dają nam nieograniczone możliwości, można je zabrać ze sobą w dowolne miejsce, napełnić pysznym drinkiem i pić, gdy poczujemy pragnienie. 

Wszystkie produkty Asobu są praktyczne, zabawne i wyjątkowe. Naczynia na napoje to nie tylko zwykłe butelki, czy kubki, to styl i sposób na życie!

pixel