Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Swell

Znalezionych produktów: 1
   Obejrzałeś ze 1 produktów

   Swell to amerykańska marka, która powstała z myślą o zmniejszeniu ilości plastikowych odpadów, które zanieczyszczają środowisko na całym świecie. Stylowe i ekologiczne produkty marki to dobry początek aby żyć w sposób bardziej zrównoważony i przyjazny dla naszej Planety.

   • O marce Swell
   • Popularne kategorie Swell

   Historia i przesłanie Swell

   W 2010 roku Sarah Kauss założyła Swell stawiając sobie odważny cel: uwolnić świat od jednorazowych butelek z plastiku.

   W czasach, gdy ekologiczne produkty nie były stylowe, a stylowe produkty nie były zrównoważone, stworzyła akcesorium do nawadniania - butelkę wielokrotnego użytku. Produkt łączący piękną formę, funkcjonalność i najnowsze trendy sprawia, że łatwiej robić właściwe rzeczy i zachęca do dbania o środowisko. 

   Zaczęło się od butelki o pojemności 0,5 l, potrójnie izolowanej, stylowej, która utrzymuje zimno do 36 godzin i gorąco do18 godzin. Następnie marka Swell rozszerzyła swoją działalność poza butelki i produkty zapewniające codzienne nawodnienie o pojemniki termiczne do żywności, naczynia barowe i akcesoria. Obecnie oferuje szeroką gamę wielorazowych kubków termicznych, butelek, pojemników, i wiele więcej w różnych kolorach, z zabawnymi nadrukami, o różnych wzorach i fakturach. Wszystko stworzone z myślą o wielokrotnym użyciu i korzystaniu w jak najmniejszym stopniu z opakowań jednorazowych. Wszystko zaprojektowane tak, aby dłużej utrzymywać cieplejsze lub zimniejsze rzeczy, które kochasz.

   Zainspiruj się ze Swell

   Każdego dnia Swell pragnie inspirować ludzi na całym świecie poprzez stylowe, innowacyjne i funkcjonalne produkty do zrównoważonego życia. Biorąc pod uwagę światowe zasoby i własne rezerwy, Swell wierzy, że choćby prosty zakup pięknej butelki lub miski wielokrotnego użytku może coś zmienić. Każdy zakupiony produkt Swell pozwala eliminować miliony plastikowych butelek, a także pomaga firmie przekazać miliony dolarów organizacjom, które pomagają społecznościom na całym świecie.

   Swell ma nadzieję, że będziemy iskrą do zmian - inspiracją do życia w bardziej zrównoważony sposób w niezrównoważonym świecie!

   pixel