Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

BeePack

Znalezionych produktów: 1
   Obejrzałeś ze 1 produktów

   Woskowijki BeePack wykonane z polskiej tkaniny bawełnianej z woskiem pszczelim, żywicą drzewną i tłoczonym na zimno olejem jojoba sprawdzą się w każdym gospodarstwie domowym do przechowywania i transportu żywności. Ekologiczne, wielorazowego użytku i biodegradowalne.

   • O marce BeePack

   Ekologiczne opakowania do żywności woskowijki BeePack

   BeePack to marka oferująca woskowijki do codziennego użytku. Produkty spożywcze zachowają naturalną świeżość dłużej, a Ty znacznie ograniczysz zużycie plastiku. Pakowanie w woskowijki jest szybkie i wygodne, to trzy kroki:

   1. Wybierz woskowijkę w odpowiednim rozmiarze i połóż wybrany produkt na środku.
   2. Owiń produkt a następnie przytrzymaj chwilę w dłoniach. Ciepło Twoich dłoni sprawi, że woskowijka dopasuje swój kształt do owijanych rzeczy.
   3. Po użyciu umyj BeePack® w letniej wodzie, ewentualnie z dodatkiem delikatnego mydła i  powieś do wyschnięcia. Gotową woskowijkę można używać ponownie.

   Woskowijki BeePack® są nie tylko ekologiczne, ale również bardzo proste w użyciu. Świetnie sprawdzą się do pakowania i przechowywania zarówno małych, jak i dużych warzyw i owoców, do chleba, bagietek czy nabiału. Co więcej, woskowijką możesz przykryć także naczynia przed włożeniem do lodówki - np. miskę z sałatką. Pamiętaj, że opakowania ekologiczne należy chronić przed źródłem gorąca: intensywnym słońcem, gorącą wodą, a także nie należy ich prać w zmywarce.

   Z CZEGO WYKONANE SĄ WOSKOWIJKI BeePack®?

   Każda woskowijka jest wykonana ręcznie. Bazą opakowań BeePack® jest polska tkanina bawełniana, która posiada międzynarodowy certyfikat jakości Oeko-Tex Standard 100. Dodatkowe, naturalne składniki woskowijki to:

   • OCZYSZCZONY WOSK PSZCZELI – o wysokich dobroczynnych właściwościach leczniczych, zawiera flawonoidy, które działają przeciwzapalnie, przeciwbakteryjnie i przeciwgrzybiczo. Ma właściwości naturalnego konserwantu, co przedłuża świeżość produktów.
   • ŻYWICA DRZEWNA – żywica to naturalny opatrunek drzewa o właściwościach antyseptycznych i antybakteryjnych. 
   • OLEJ JOJOBA TŁOCZONY NA ZIMNO – dzięki niemu stabilizuje się i przedłuża trwałość pozostałych składników. Ponadto za jego sprawą możemy używać woskowijek nawet kilka miesięcy, a żywność w nich przechowywana zachowa swoją świeżość na dłużej.

   ROZMIARY I ZASTOSOWANIE WOSKOWIJEK

   S - woskowijka mała (18 x 18 cm); do owijania małych warzyw i owoców, np. pomidorków, cytryny, awokado, imbiru, obranych ogórków na wynos; przykrywanie miseczek  

   M - woskowijka średnia (28 x 28 cm); do przechowywania warzyw, owoców, serów, wędlin, przykrycie miseczki z sałatką, słoika, zapakowanie kanapki na wynos, jako torebka na musli czy suszone owoce, orzechy na przekąskę

   L - woskowijka duża (36 x 36 cm); do przechowywania średniej wielkości chleba, ciasta, dużych warzyw, zieleniny; przykrywanie misek, naczyń z potrawami

   XL - bardzo duża (44 x 44 cm); do przechowywania dużych bochenków chleba, podłużnych bagietek lub bardzo dużych warzyw; przykrywania form z wypiekami, naczyń z potrawami

   JAK DŁUGO UŻYWAĆ WOSKOWIJKI BeePack®?

   Prawidłowe dbanie o czystość woskowijek sprawi, że można cieszyć się nimi przez kilka miesięcy - należy je myć w letniej wodzie i chronić przed wysokimi temperaturami. Nie należy ciąć na niej produktów i nie owijać nią surowego mięsa czy ryb. Im mniej ją zaginasz, zgniatasz i szorujesz tym dłużej można jej użuwać. Jeśli woskowijka z czasem nieco się zużyje, a Ty nie możesz się z nią rozstać, możesz ją odnowić. Gdy masz ochotę na nowy wzór lub inną wielkość, wystarczy pociąć starą na kawałki i wrzucić do odpadów biodegradowalnych.

   pixel