Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Gerber

Znalezionych produktów: 49
Obejrzałeś ze 49 produktów

Poznaj funkcjonalne i wytrzymałe noże turystyczne, kompaktowe multi-narzędzia, scyzoryki i sprzęt turystyczny amerykańskiej marki Gerber. Znane na całym świecie akcesoria Gerber chętnie używane są przez myśliwych, żołnierzy i podróżników.

  • O marce Gerber
  • Popularne kategorie Gerber

Powstanie marki Gerber

Firma Gerber powstała w 1939 roku w sanie Oregon w USA. Marka znana jest jako mistrz noży i multi-narzędzi, które rozwiązują problemy, a czasem nawet ratują życie. Zaprojektowano je z myślą o wyjątkowych potrzebach klientów podczas wykonywania określonych czynności. Obecnie asortyment marki obejmuje znacznie więcej niż tylko noże. Z dziedzictwa i doświadczenia marki korzystają żołnierze, rybacy, myśliwi, a coraz chętniej sięgają po nie także miłośnicy survivalu, podróżnicy i klienci, którzy stawiają na nowoczesne, niezawodne i funkcjonalne rozwiązania. 

Wszystkie produkty Gerber są projektowane, konstruowane i produkowane w Portland. Od ponad 80 lat produkty Gerber charakteryzują się niezmiennie najwyższą jakością, niezawodnością i innowacyjnością, a grono klientów wściąż powiększa się. Niezależnie od tego, czy produkty te służą do oszczędzania czasu, czy też ratowania życia, Gerber zawsze staje na wysokości zadania!

Noże marki Gerber 

 

Gerber to znany amerykański projektant i producent różnorodnych noży; składanych, ze wspomaganym otwieraniem, z automatycznym otwieraniem, noże które stworzono do różnych zadań. Polowanie, przetrwanie w ekstremalnych warunkach, gry taktyczne w terenie i do noszenie na co dzień - ostrza Gerber sprawdzą się w każdych warunkach. Noże Gerber są jednymi z najlepszych noży taktycznych, wojskowych czy podróżnych dostępnych na rynku i różnią się przeznaczeniem. Duże modele nadają się na survival i mogą zastąpić wiele narzędzi niezbędnych do przetrwania w trudnych warunkach. Modele o mniejszych gabarytach sprostają codziennym czynnością na kempingu lub biwaku np. przygotowywaniu posiłków, a także gdy chcemy naprawić ekwipunek na szlaku. Nowoczesne noże składane to nie tylko funkcjonalność, ale co najważniejsze bezpieczeństwo podczas korzystania.

Narzędzia wielofunkcyjne i scyzoryki Gerber - bezpieczne, funkcjonalne i trwałe

 

Gerber projektuje i produkuje różnorodne narzędzia wielofunkcyjne, które są przeznaczone do wykonywania codziennych zadań czy to przez rzemieślnika, czy też żołnierza na służbie. Kolekcja narzędzi Gerber obejmuje narzędzia wielofunkcyjne do otwierania jedną ręką, narzędzia wielofunkcyjne motylkowe do otwierania, narzędzia kieszonkowe i specjalistyczne narzędzia do wszystkiego, czego wymaga dzień. Z narzędziem wielofunkcyjnym Gerber przypiętym do paska lub schowanym w portfelu, nikt i nic nie jest w stanie Cię zatrzymać!

 

pixel