Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Ticket To The Moon

Znalezionych produktów: 100
Obejrzałeś ze 100 produktów

Ticket To the Moon to wynalazca i producent hamaków z płótna spadochronowego. To najlepsze hamaki dla marzycieli na całym świecie!

  • O marce Ticket to The Moon
  • Popularne kategorie Ticket To The Moon

Krótko o powstaniu marki Ticket To The Moon

Marka TTTM powstała na Bali w 1996 roku. Wynalazcy oryginalnych hamaków szytych z nylonu spadochronowego szybko stali się jednym z najbardziej znanych producentów hamaków turystycznych na świecie. Sami wolą myśleć o sobie bardziej jak o plemieniu, które promuje zdrowy, spokojny i zrównoważony sposób na życie, aniżeli firmie nastawionej wyłącznie na zysk ze sprzedaży. Dzięki swoim produktom Ticket To The Moon pragnie poprawić samopoczucie marzycieli na naszej Planecie. Dzięki wygodnym hamakom TTTM można w pełni się zrelaksować i na chwile zapomnieć o zgiełku i chaosie w obecnej rzeczywistości.

Hamaki TTTM swoją popularność bez wątpienia zyskały dzięki bezpieczeństwu, które zapewniają , wygodzie i wysokiej jakości. Cały asortyment produktów marki TTTM jest wykonany ręcznie z najwyższej jakości nylonowej tkaniny spadochronowej, przez zespół wykwalifikowanych rzemieślników w fabryce na Bali, z surowców pochodzących z lokalnych źródeł. Każdy z produktów jest testowany w ekstremalnych warunkach i przechodzi rygorystyczne testy kontroli jakości, zanim opuści naszą fabrykę.

Hamaki Ticket To The Moon są lekkie, wytrzymałe i kompaktowe

Hamaki turystyczne Ticket To The Moon są wytwarzane z elastycznego, oddychającego, przyjaznego w dotyku i odpornego na pleśń nylonu spadochronowego. Ważą niewiele, są trwałe i mają kompaktowy rozmiar po złożeniu. Będą świetnym rozwiązaniem dla podróżników, ponieważ mogą służyć jako mobilne łóżko, miejsce na krótką drzemkę lub relaks. Dostępne są w kilku rozmiarach i tysiącach wariantów kolorystycznych, a każdy z nich ma dołączony pokrowiec, ułatwiającą podróż dowolnym środkiem transportu, czy poruszanie się z niewielkim plecakiem.

Oryginalny system montażu hamaków TTTM wykorzystujący nierdzewne haki i liny żeglarskie pozostaje najłatwiejszym i najbezpieczniejszym dostępnym na rynku. Innym wygodnym sposobem na rozstawienie hamaka są wysokiej jakości karabińczyki i przyjazne dla drzew paski. Przez lata TTTM opracowało pełną gamę hamaków i różnych akcesoriów do hamaków, a także szereg innych produktów lifestylowych, takich jak krzesło do zawieszenia Moon Chair, koc The Beach Blanket, kieszonkową wersje gry Frisbee i torby ekologiczne. Wysokiej jakości materiał i ręczne wykończenie sprawiają, że wszystkie produkty TTTM nadają się na wyprawę poszukiwacza przygód lub do codziennego użytku. Marka TTTM doskonale wpisuje się w coraz bardziej popularny trend „slow tourism”, czyli świadome pod względem ekologicznym i społecznym podróżowanie poza miejsca masowej turystyki.

Ticket To The Moon i społeczna odpowiedzialność

Marka dba o to, aby oferowane przez nią produkty wywoływały zadowolenie i satysfakcję u klientów. Jednocześnie stara się zwiększać społeczną świadomość w kwestiach zrównoważonego rozwoju i uczciwego handlu, przy jednoczesnym poszanowaniu lokalnej społeczności i kultury indonezyjskiej. Humanitarnie i uczciwie podchodzi do pracowników, zapewniając im godziwe warunki zatrudnienia. Wykorzystując lokalne materiały i inwestując w innowacyjne metody recyklingu, firma dąży do minimalnego wpływu na środowisko. Wszelkie zapasowe tkaniny, które zostają po wycięciu unikalnych produktów, zamieniane są w nowe towary, takie jak ekologiczne torby i plecaki.

pixel