Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Kjust

Znalezionych produktów: 1028
Obejrzałeś ze 1028 produktów
Polska marka Kjust oferuje zestawy toreb dopasowanych do bagażnika najpopularniejszych modeli samochodów. Do wyboru ponad 800 różnych konfiguracji!
  • O marce Kjust
  • Kategorie produktów Kjust

O marce KJUST

Kjust to polski producent i dystrybutor zestawów toreb samochodowych, idealnie pasujących do bagażników samochodów osobowych. Marka jest liderem w swojej branży na polskim rynku, a dzięki przekonaniu o wysokiej jakości produktów wprowadza torby samochodowe także do krajów Europy Zachodniej.

Pierwszy zaprojektowany przez Kjust zestaw toreb narodził się z potrzeby łatwego i szybkiego pakowania toreb do samochodowego bagażnika przed podróżą. Opierając się na potrzebach własnych, jak również innych kierowców, firma stworzyła produkt, którego głównym celem był możliwie jak najkrótszy czas pakowania do samochodu. Fakt ten z kolei, miał przełożyć się na komfort procesu pakowania przed wyjazdem i rozwiązywać problem koniecznego wypakowania rzeczy z bagażnika np. podczas wymuszonego postoju związanego z wymianą opony w samochodzie. Kjust udało się tego dokonać; ich torby samochodowe kompleksowo rozwiązują opisane problemy, z którymi boryka się większość podróżujących samochodami osób.

Kjust – torby, które idealnie dopasujesz do swojego samochodu

Produkowane przez Kjust podróżne torby samochodowe wykonywane są przez specjalizujące się w tym zakresie firmy polskie oraz zagraniczne. W/g Kjust produkt powinien być połączeniem funkcjonalności i praktycznej użyteczności oraz dobrego wyglądu. Projektanci marki tworzą torby do samochodów wyróżniające się nowoczesnym wyglądem z dbałością o najdrobniejszy szczegół nie idąc na kompromisy. Dzięki takiemu podejściu do tworzenia i procesu produkcji swoich toreb samochodowych marka Kjust kojarzy się z najwyższą jakością i praktycznymi rozwiązaniami.

Kjust – torby samochodowe z 3 – letnią gwarancją


Torby samochodowe Kjust są dla tych, którzy pragną komfortowo spakować się do samochodowego bagażnika przed wyjazdem i podróżować bezpiecznie. Produkty Kjust pozwolą urzeczywistnić te pragnienia! Dzięki torbom do bagażnika dedykowanym do konkretnej marki i modelu samochodu można zapomnieć i pożegnać na zawsze problemy związane z mozolnymi przygotowaniami do wyjazdu. Samochodowe torby przyspieszą pakownie, dzięki nim w bagażniku Twojego samochodu zmieści się nawet do 30% więcej rzeczy, które potrzebujesz ze sobą zabrać.

Podróżne torby samochodowe Kjust uszyto z materiału najwyższej jakości; poliestru 1680D, który dodatkowo posiada poliuretanową powłokę. Poliester 1680D jest niezwykle wytrzymały i przetrwa w najgorszych warunkach atmosferycznych. Dlatego oferowane przez Kjust podróżne torby samochodowe nadają się do użytku w temperaturach od -50 do +80 C° i są odporne na wilgoć. Torby samochodowe z linii Premium objęte są 3 – letnią gwarancją producenta.

pixel