Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Slowtide

Znalezionych produktów: 33
   Obejrzałeś ze 33 produktów   Początki Slowtide

   Kalifornijska firma Slowtide powstała w 2015 roku, a jej założycielami byli trzej przyjaciele: Dario Phillips, Kyle Spencer i Wylie Von Tempsky, którzy zrezygnowali z dotychczasowej pracy w dużych firmach i połączyli swoje siły realizując marzenia. Zaczęli tworzyć produkty inspirowane pięknem natury, sportami wodnymi, podróżami i zamiłowaniem do sztuki. Wszystko dlatego, że po dniu spędzonym na plaży potrzebowali ręcznika, który byłby jednocześnie połączeniem sztuki i odpowiadał codziennym potrzebom każdego z nas. Łącząc design i funkcjonalność, Slowtide współpracuje z markami, artystami i fotografami, aby dostarczać piękne, niepowtarzalne projekty, a wszystko to przy zachowaniu najwyższej, trwałej jakości produktu. W/g Slowtide z pozoru błahy, banalny ręcznik, ale odpowiednio wykonany może stać się dziełem sztuki!

   Oryginalne wzornictwo i najwyższa jakość produktów

   Nieustanna inspiracja podróżami i pięknem otaczającego świata; od surfowania, przez pływanie, biwakowanie, aż po jogę, napędza do tworzenia pięknych, użytecznych produktów wysokiej jakości, które są uniwersalne oraz przydatne w codziennym życiu. Slowtide jest specjalistą od ręczników, tworzy produkty premium, pasujące do każdej aktywności, które świetnie wyglądają. Każdy model jest dokładnie przemyślany: poczynając od zrównoważonych materiałów po szczegóły, takie jak rozmiar, waga, techniki tkania, zawieszki i opakowania wielokrotnego użytku. Slowtide obsesyjnie dba o każdy, najdrobniejszy szczegół, więc klient otrzymuje gotowy produkt, w którym naprawdę się zakocha!

   Zrównoważony rozwój i odpowiedzialna produkcja


   Oferta Slowtide obejmuje m. in.: ręczniki turystyczne, ręczniki do jogi, koce oraz poncza – asortyment, którego wspólną cechą jest ciekawy design, niepowtarzalne wzornictwo, funkcjonalność oraz odpowiedzialność za środowisko. Produkty Slowtide powstają w 100% z przetworzonych odpadów, głównie plastikowych butelek oraz bawełny pozyskiwanej w sposób zrównoważony.

   Bawełna Slowtide posiada certyfikat Cotton LEADS ™, programu opartego na zrównoważonej produkcji, dążącego do odpowiedzialnej produkcji bawełny teraz i przez wiele lat. Poliestrowe produkty marki (np. ręczniki podróżne) są wykonane w 100% z przetworzonych odpadów, głównie plastikowych butelek, które przekształcane są następnie w wysokiej jakości włókna poliestrowe (posiadają certyfikat Global Recycled Standard). Ponadto wszystkie produkty Slowtide posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100 ™, potwierdzający brak jakichkolwiek toksycznych i szkodliwych substancji w tekstyliach.

    

   pixel