Masz problem ze złożeniem zamówienia? Zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie
Infolinia 228344059

Onya

Znalezionych produktów: 5
   Obejrzałeś ze 5 produktów   ONYA – zrównoważone produkty do wielokrotnego użytku, nadające się do recyklingu.

   Australijska Onya to firma produkująca produkty alternatywne do plastikowych opakowań jednorazowego użytku, których używasz przy zakupie owoców i warzyw w supermarkecie lub sklepie spożywczym. Szeroka gama produktów wielokrotnego użytku marki Onya obejmuje torby na zakupy, torebki na żywność, butelki na napoje ze stali nierdzewnej, filiżanki do kawy, plecaki i wiele innych do codziennego użytku.

   Wysokiej jakości produkty Onya nadają się nie tylko w 100% do recyklingu, ale są również wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu, takich jak rPET, tkaniny wyprodukowanej z plastikowych butelek pochodzących z recyklingu. Odpady z tworzyw sztucznych są przekształcane w produkty o wieloletnim zastosowaniu.

   Kilka słów jak wszystko się zaczęło


   Założycielem firmy jest Jon Brousson, który pewnego pięknego, letniego wieczoru leżąc w hamaku między drzewami, z gwiazdami nad głową, zastanawiał się, w jaki sposób mógłby wprowadzić znaczącą zmianę w społeczeństwie, zmniejszając rozpowszechnienie plastiku jednorazowego użytku. Każdego dnia Jon napotykał mnóstwo odpadów z tworzyw sztucznych, w tym torebek jednorazowych, które stały się inspiracją. Jego pomysłowość w połączeniu z umiejętnościami krawieckimi pozwoliły mu stworzyć pierwszą torbę na zakupy wielokrotnego użytku Onya. I tak oto zaczął jej używać codziennie: na targu, w supermarkecie, wszędzie tam gdzie na zakupy przydatna była torba.

    

   pixel